Головна сторінка » Болонья здійснила камбек з 0:2, але не зуміла перемогти останню команду Серії А перед матчем Ліги Чемпіонів проти Шахтаря – Футбол 24

Болонья збирається зустрічатись з Шахтарем у своєму першому матчі Ліги чемпіонів, проте перед цим команда має вирішити проблеми на своєму власному полі. Італійський клуб зазнав втрати головного тренера та кількох ключових гравців, а також набрав всього 2 очки з 9 можливих у початковому етапі Серії А. З іншого боку, Комо не розпочали сезон найкращим чином, але грають на своєму власному стадіоні після реконструкції. В останньому матчі команди зіграли внічию, але тепер Болонья має сконцентруватись на грі з Шахтарем.

Болонья готується до матчу Ліги чемпіонів з Шахтарем

Болонья, 18 вересня – Болонья зустрічає Шахтар у своєму дебютному матчі Ліги чемпіонів. Проте перед цим команда повинна була вирішити проблеми на своєму власному полі. “Россоблу” зазнала втрати головного тренера Тьягу Мотти та кількох ключових гравців, і набрала всього 2 очки у перших трьох турах, включаючи поразку від Наполі.

Комо також почав сезон не найкращим чином. Як новачок Серії А, команда здобула лише одне очко і займала останнє місце в турнірній таблиці. Однак, для гравців під керівництвом Сеска Фабрегаса було хоча б одне позитивне момент – вони нарешті грали на своєму власному стадіоні Джузеппе Сінігалья, який був реконструйований.

HLIBNY DAR. HLIBNY DAR. Витримана мʼякість. Тобі справжньому!

Вже на 5-й хвилині місцеві вболівальники зраділи голу своєї команди. Кутроне прорвався у штрафний майданчик і зробив постріл, а Казале нещасливо відправив м’яч у власні ворота. Ця атака розпочалася з жорсткого суперництва проти Орсоліні, але VAR не помітив порушення з боку Комо.

Болонья продовжувала виглядати безсиллям і не змогла відповісти до перерви. Перед самим перервою сталася цікава ситуація. Альберто Морено доторкнувся м’яча рукою, хоча його явно толкнули в спину. Польовий арбітр Марко Піччініні призначив пенальті, але VAR зм’якшив покарання для Комо – порушення було поза штрафним майданчиком. Орсоліні безуспішно виконав штрафний удар. Болонья навіть разу не змогла забити гол Аудеро.

На початку другого тайму Кутроне знову забив гол гостям. 26-річний форвард продемонстрував, чому його колись вважали одним з найбільш талановитих гравців Мілана. Патрік обійшов захисника і майстерно пробив під дальню планку – 2:0. VAR знову провів тривалу перевірку, але Комо втретє пощастило.

Болонья, не маючи ідей у атаку, спробувала зробити ставку на дальні удари. Гармата Побеги потрапила в стійку, але на 76-й хвилині все ж принесла результат. Удар Одгора відскочив до Кастро, який пробив м’яч біля ворітаря.

Команда Італьяно прагнула вирвати хоча б нічию. Піччініні додав 9 хвилин, і на першій з них рахунок став рівним. Семюел Ілінг відповів Кутроне гарним ударом. Обидві команди залишилися без перемог, але Болонья тепер зосереджується на матчі з Шахтарем.

Цитата автора сайту: “Болонья та Комо залишилися без перемог, але Болонья готується до матчу з Шахтарем”

Джерело: football24.ua