Результати та медальний розподіл Паралімпіади-2024 за 6 вересня

Головна сторінка » Результати та медальний розподіл Паралімпіади-2024 за 6 вересня

Українські параатлети продовжують вражати своїми досягненнями на Паралімпійських іграх-2024. У п’ятницю, 6 вересня, вони здобули 6 нагород, у тому числі золоту медаль, яку виграв велосипедист Єгор Дементьєв. Українські спортсмени продовжують радувати своїми виступами та займають 8-е місце в медальному заліку. Незаперечним лідером залишається Китай, але ми віримо, що наші спортсмени продовжать боротьбу і здобудуть ще багато перемог для нашої країни.

Українські параатлети завоювали 6 нагород на Паралімпійських іграх-2024

У п’ятницю українські спортсмени здобули 6 нагород. Золоту медаль виграв велосипедист Єгор Дементьєв.

Перемоги українців на Паралімпійських іграх-2024 6 вересня

Першу нагороду здобула Людмила Даниліна. Вона фінішувала другою у бігу на 1500 м з особистим рекордом. Це стала третьою паралімпійською медаллю українки в її кар’єрі.

У чоловічому настільному тенісі Максим Ніколенко здобув бронзову нагороду. У півфіналі він програв китайцю Шуаї Жао. Ця медаль стала другою для України в цій дисципліні, а Віктор Дідух ще побореться за золото в пінг-понгу.

Єгор Дементьєв став паралімпійським чемпіоном у велоспорті. Він переміг у груповій шосейній гонці. Організаторам довелося скористатися фотофінішем, щоб розподілити нагороди. Українець випередив суперників на цілий корпус велосипеда.

Фехтувальниця Олена Федота-Ісаєва здобула бронзову медаль Паралімпіади. У поєдинку за 3-є місце в індивідуальному турнірі шпажисток вона перемогла представницю Гонконгу. Кінцевий рахунок – 15:6 на користь української спортсменки.

Плавець Денис Остапченко став срібним призером Ігор. Він фінішував другим у запливі на 50 м вільним стилем. Ще один українець – Сергій Паламарчук – залишився на крок від п’єдесталу.

Даниїл Чуфаров здобув ще одне срібло для України у плаванні. Він фінішував другим на стометрівці баттерфляем. На Паралімпійських іграх-2024 українець здобув чотири нагороди.

Місце України в медальному заліку на 6 вересня

У загальному заліку команд збірна України опустилася на 8-е місце. Українські параатлети взагалі завоювали 67 нагород, з них 16 золотих. Незаперечним лідером залишається Китай. Представники Китаю виграли 188 медалей (83 – золоті), а Велика Британія та США вже значно відстають.

Висновок

Українські спортсмени продовжують вражати на Паралімпійських іграх-2024, здобуваючи нагороди у різних дисциплінах. Зараз команда України займає 8-е місце в медальному заліку, але ми віримо, що наші спортсмени продовжать боротьбу і здобудуть ще багато перемог для нашої країни.

Цитата автора сайту: “Українські параатлети продовжують вражати своїми досягненнями на Паралімпійських іграх-2024. Ми пишаємося їхніми перемогами і бажаємо їм подальших успіхів!”

Джерело: ukr.net