Дніпро перемагає Черкаські Мавпи і зрівнює рахунок у півфіналі.

Головна сторінка » Дніпро перемагає Черкаські Мавпи і зрівнює рахунок у півфіналі.

У другому матчі 1/2 фіналу плей-оф Суперліги Дніпро зміцнив свої позиції, здобувши перемогу над Черкаськими Мавпами. Ця перемога зрівняла рахунок у серії та перевела її в рішальний третій матч. Обидві команди показали високий рівень гри, але Дніпро зміг зберегти більше енергії та використати втрати суперника, щоб забезпечити собі перемогу. Результат третього матчу буде вирішальним у цій серії плей-оф. Дніпро набрав велику кількість очок завдяки внеску Максима Закурдаєва, а Черкаські Мавпи виграли третю чверть, але це не врятувало їх від поразки. Рішальний третій матч обіцяє стати захоплюючим для обох команд, оскільки переможець буде визначати фіналіста плей-оф Суперліги. Читайте деталі матчу та реакції на наступній сторінці.

Дніпро перемагає Черкаські Мавпи і зрівнює рахунок у серії плей-оф Суперліги

У другому матчі 1/2 фіналу плей-оф Суперліги Дніпро здобув перемогу над Черкаськими Мавпами. Ця перемога дозволила команді зрівняти рахунок у серії та перевести її в рішальний третій матч.

Перша половина гри була дуже напруженою і команди показали близький рахунок. Дніпро зумів здобути мінімальну перевагу, завдяки успішним підбиранням, зокрема великому внеску Станіслава Тимофеєнка. Черкаські Мавпи також добре атакували з дальньої дистанції, а Андрій Агафонов набрав 12 очок, що допомогло їм тримати суперника в захисті. Після двох чвертей Дніпро випереджав з рахунком 29:27.

У третій чверті Мавпи змогли виграти, набравши чотири очки переваги за підсумком 30 хвилин гри. Але вирішальною стала четверта десятихвилинка, під час якої Дніпро зробив ривок. Забивши 29 очок за цей період, гості провели свій найкращий відтинок в нападі та суттєво обмежили Мавп у захисті. Дніпро зберіг більше енергії на завершальну частину гри, використовуючи втрати суперника та влучні кидки з дальньої дистанції, що допомогло їм здобути перемогу.

Головним героєм матчу став захисник Дніпра Максим Закурдаєв, який набрав 24 очка та зробив один ключовий влучний триочковий кидок. У Черкаських Мавп варто відзначити Еріка Буна, який завершив гру із 24 очками, та Андрія Агафонова, у якого було 25 очок та 9 підбирань.

Рахунок у серії став 1-1, тому вирішальний третій матч команди зіграють у неділю, 14 квітня.

Суперліга. 1/2 фіналу, другий матч

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи — Дніпро 64:73 (13:12, 14:17, 21:15, 16:29)

Мавпи: Агафонов 25 + 9 підбирань, Бун 24 + 6 передач + 5 підбирань – 5 втрат, Марченко 3, Тіщенко 3, Руслов 2 — старт, Далкорт 4 + 3 передачі, Новіков 3 + 5 підбирань, Кузнецов 0

Дніпро: Закурдаєв 24 + 3 перехоплення, Тимофеєнко 13 + 12 підбирань – 4 втрати, Конєв 10 + 3 передачі, Бондарчук 7, Горобченко 1 — старт, Колдомасов 7 + 4 перехоплення, Дубоненко 6, Сипало 3, Сорочан 2, Тарасенко 0

Рахунок у серії — 1-1

Статистика матчу

“Дніпро здобуває перемогу над Черкаськими Мавпами та зрівнює рахунок у серії плей-оф Суперліги. Рішальний третій матч обіцяє бути захоплюючим.”

Висновок

У другому матчі 1/2 фіналу плей-оф Суперліги Дніпро зміцнив свої позиції, здобувши перемогу над Черкаськими Мавпами. Ця перемога зрівняла рахунок у серії та перевела її в рішальний третій матч. Обидві команди показали високий рівень гри, але Дніпро зміг зберегти більше енергії та використати втрати суперника, щоб забезпечити собі перемогу. Результат третього матчу буде вирішальним у цій серії плей-оф.

Джерело: fbu.ua