Дніпро перемагає Рівне у фіналі Суперліги України

Головна сторінка » Дніпро перемагає Рівне у фіналі Суперліги України

Баскетбольний клуб Дніпро став чемпіоном України в баскетбольній Суперлізі, перемігши команду Рівне у фінальній серії. У другому матчі, що відбувся 24 квітня, Дніпро здобув впевнену перемогу з рахунком 71:50. Це вже другий титул для Дніпра, попередній здобули в сезоні 2019/20, але через пандемію не було дограно.

Гра в другому матчі виявилася нерезультативною, обидві команди акцентували увагу на захисті. Рівне слабо грало в першій половині матчу, не змогло набрати більше 20 очок, тоді як Дніпро мав перевагу в 7 очок на перерві. У третій чверті Рівне змогло скоротити різницю до одного очка, але Дніпро зміцнив свою позицію та отримав заслужену перемогу.

Серед найрезультативніших гравців команди Дніпра були Роман Бондарчук та Володимир Конєв з результатом по 15 очок. Максим Закурдаєв також відзначився з 10 очками та 13 підбираннями. Артем Водолазський був найкращим гравцем у команді Рівне-ОШВСМ з 14 очками.

Капітан БК Дніпро Станіслав Тимофієнко отримав нагороду “найцінніший гравець сезону” в Суперлізі 2023/24. Він показав вражаючі показники з середньо за матч 14,3 очками, 7,3 підбираннями та 2,5 передачами. Тренер Дніпра Володимир Коваль також був визнаний “кращим тренером сезону”.

Збірна США вже обрала свій склад для Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, де знову буде представлений Леброн Джеймс, вже дворазовий олімпійський чемпіон.

БК Дніпро став чемпіоном баскетбольної Суперліги

Баскетбольний клуб Дніпро здобув перемогу у другому матчі фінальної серії баскетбольної Суперліги та став чемпіоном України. Гра відбулася у середу, 24 квітня, на майданчику команди Рівне, де дніпряни здобули перемогу з рахунком 71:50.

У першому матчі серії до двох перемог БК Дніпро також переміг Рівне з рахунком 73:65. Таким чином, Дніпро здобув перемогу в обох матчах та став чемпіоном Суперліги.

У другому матчі обидві команди приділяли велику увагу захисту, що зробило гру нерезультативною. У першій половині матчу БК Рівне не зміг перетнути межу у 20 очок, тоді як гравці Дніпра мали перевагу у сім балів перед перервою. У третій чверті Рівне змогло скоротити відставання до одного очка, але Дніпро збільшив перевагу та забезпечив собі перемогу.

Завершальний рахунок матчу: Рівне-ОШВСМ – Дніпро 50:71 (11:12, 8:14, 19:25, 12:20).

Найрезультативнішими гравцями БК Дніпро стали Роман Бондарчук та Володимир Конєв, які набрали по 15 очок. Максим Закурдаєв також відзначився 10 очками та 13 підбираннями. У команді Рівне-ОШВСМ найбільше очок набрав Артем Водолазський – 14.

Це вже другий титул чемпіона України для БК Дніпро. Попередній титул команда здобула у сезоні 2019/20, але через пандемію коронавірусу чемпіонат не був дограно.

Капітан БК Дніпро Станіслав Тимофієнко був визнаний найціннішим гравцем сезону 2023/24 в Суперлізі. Він набрав середньо за гру 14,3 очки, 7,3 підбирання та 2,5 передачі. Тренер Дніпра Володимир Коваль також отримав нагороду кращого тренера сезону.

Збірна США вже обрала склад для участі в Олімпійських іграх-2024 в Парижі, де знову буде представлений Леброн Джеймс. Він вже має дві золоті медалі Олімпійських ігор – 2008 та 2012 років.

Стаття завершується цитатою автора сайту: “Володимир Коваль – кращий тренер сезону 2023/24 Суперліги Favbet. Керманич Дніпра в цьому сезоні привів команду до золотих медалей чемпіонату та перемоги в Кубку України”.

Джерело: sport.informator.ua