Головна сторінка » Результати півфіналу Фіналу восьми Першої ліги: Вінниця та Рівне-2 перемогли, БІПА-2 поступилася Полтаві.

Фінал восьми Першої ліги розпочався у Рівному з чвертьфінальних матчів, які відбулись 26 квітня. У цих поєдинках команди показали впевнену гру, але особливо цікавими були матчі Рівне-2 проти Ужгорода та Полтави проти БІПИ-2. Вирішальні поєдинки за медалі першості відбудуться завтра, 27 квітня. Запрошуємо всіх шанувальників баскетболу на напружені поєдинки і очікуємо цікавих результатів.
Фінал восьми Першої ліги розпочався у Рівному. В п’ятницю, 26 квітня, відбулись чвертьфінальні матчі, які визначили команди, що будуть розігровувати медалі першості протягом наступних двох днів. Гри проходять в залах ДЮСШ-4 та с/к НУВГП.

У перших матчах переможці груп другого етапу впевнено обіграли четверті команди груп. Хмельницький-2 здолав ЧЕ-Баскет-ЧОДЮСШ з рахунком 107:66, а Вінниця перемогла Чернігів з рахунком 96:48.

У матчі між Чернівцями та Хмельницьким перевага була на боці Хмельницького вже з першої чверті. У другій чверті хмельницька команда збільшила свою перевагу і утримала її до кінця гри. У переможців п’ять гравців набрали 10+ очок, а найрезультативнішим став Віталій Володін з 19 очками. У ЧЕ-Баскета найбільше очок набрав Максим Шаповалов – 22.

Вінниця вже в першій чверті показала свою перевагу на майданчику, вигравши її з рахунком 27:11, і продовжила збільшувати різницю в рахунку. У вінничан найбільше очок на рахунку Юрія Шконді – 19, у Чернігова Дмитро Шапко набрав 18 очок.

Другі матчі були цікавішими. Рівне-2 почало матч з Ужгородом з перевагою, але в другій половині десятихвилинки Ужгород зміг перехопити ініціативу і на першу перерву команди пішли за рахунком 20:19. В другій чверті Ужгород вже вела з рахунком +13 і загалом переважала суперника.

Після перерви Рівне-2 повернуло собі ініціативу, але лідер змінювався протягом гри. Вирішальною стала остання чверть, яку Рівне-2 виграло 22:13 і забезпечило собі перемогу. Олександр Поносов набрав 40 очок для Рівного, Віктор Лемішка оформив дабл-дабл з 17 очками і 11 підбираннями, а його брат Віталій Лемішка зробив 6 очок і 15 підбирань. У Ужгорода найбільше очок набрав Тарас Шанюк – 29, а Антон Іванина зробив дабл-дабл з 12 очками і 12 підбираннями.

Останньою командою, яка потрапила до півфіналу, стала Полтава, яка перемогла БІПУ-2 з рахунком 64:60. Одеська команда почала гру впевнено, вигравши першу чверть з рахунком 24:14. У другій чверті Полтава вирівняла гру, а в третій чверті вона виграла з рахунком 17:8 і пішла на останню перерву з перевагою +1. У останній чверті Полтава утримала перевагу і забезпечила собі перемогу. Максим Сидоренко набрав 22 очки для Полтави, а Михайло Рудик зробив таку ж кількість очок для БІПИ-2.

У півфіналах, які відбудуться завтра, 27 квітня, зустрінуться Полтава – Вінниця о 17:00 і Хмельницький-2 – Рівне-2 о 19:30.

Заголовок: “Фінал восьми Першої ліги розпочався у Рівному: результати чвертьфіналів”

Цитата автора сайту: “У перших матчах чвертьфіналу команди показали впевнену гру, але найбільш цікавими були поєдинки Рівне-2 та Ужгороду, а також Полтави та БІПИ-2. Очікуємо цікавих півфіналів та напружених поєдинків за медалі першості.”

Джерело: fbu.ua