Рівне стає першим фіналістом сезону Суперліги Favbet

Головна сторінка » Рівне стає першим фіналістом сезону Суперліги Favbet

БК Рівне-ОШВСМ здобув впевнену перемогу над Київ-Баскетом і став першим фіналістом сезону Суперліги Favbet. Під час матчу Рівне здобуло перевагу, але Київ-Баскет зміг наблизитися до суперників і створити напружену гру. Однак, Рівне зуміло вирівняти гру і утримати свою комфортну перевагу до кінця. В фіналі вони зустрінуться з переможцем пари Дніпро – Черкаські Мавпи, тоді як Київ-Баскет гратиме у бронзовій серії.

БК Рівне-ОШВСМ став першим фіналістом сезону Суперліги Favbet

БК Рівне-ОШВСМ здобув виїзну перемогу над Київ-Баскетом з рахунком 81:78 і “закрив” півфінальну серію 2:0, ставши першим фіналістом сезону Суперліги Favbet.

У першій чверті Рівне змогло створити запас у 7 очок, але Київ-Баскет зумів перехопити ініціативу і завершити першу чверть з рахунком 21:21. У другій десятихвилинці Київ-Баскет зміг виграти з рівним рахунком 21:19. Господарі показували кращу гру, набравши 20 очок з фарби, що створювало проблеми для Рівного. Особливо виділявся Олексій Соловйов, який набрав 18 очок за першу половину гри, включаючи 4 з 5 дальніх кидків.

Після перерви Рівне знайшло спосіб вирівняти гру і закрити свої проблемні моменти. У третій чверті гра була рівною, але Рівне зробило ривок 11:3 в кінцівці десятихвилинки і пішло на останню перерву з перевагою +7.

У останній чверті Рівне в цілому контролювало гру і утримувало свою комфортну перевагу. Кияни бились до останнього, але не змогли відновити рахунок. Байнум з Київ-Баскета набрав 30 очок, а Буренко додав 18 очок, 5 підбирань і 5 передач. Проте, запасні гравці Київ-Баскета набрали всього 5 очок, а Вадим Заплотинський лише 1 очко при 9 підбираннях.

У Рівного Олексій Соловйов набрав 23 очки, у Джойнера було 18 очок, а Максим Мочалов оформив дабл-дабл з 13 очками та 10 підбираннями.

Рівне в дебютному сезоні Суперліги вийшло у фінал, де зустрінеться з переможцем пари Дніпро – Черкаські Мавпи, а Київ-Баскет зіграє у бронзовій серії.

Суперліга. Плей-оф, 1/2 фіналу, другий матч

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет — Рівне-ОШВСМ 78:81 (21:21, 21:19, 16:25, 20:16) / статистика

Київ-Баскет: Зайцев 11, Кошеватський 13 + 6 передач, Буренко 18 + 5 підбирань + 5 передач, Заплотинський 1 + 9 підбирань, Байнум 30 + 7 підбирань – старт; Кісільчук 3, Скіра 2, Юрченко 0, Когут 0

Рівне-ОШВСМ: Джойнер 18 + 5 підбирань, Сміт 4, Соловйов 23, Мочалов 13 + 10 підбирань, Водолазський 4 – старт; Тимощук 11 + 5 підбирань + 6 передач, Шепелев 5, Гаскінс 3, Герасимчук 0

Висновок

БК Рівне-ОШВСМ став першим фіналістом сезону Суперліги Favbet після виїзної перемоги над Київ-Баскетом з рахунком 81:78. Рівне продемонструвало впевнену гру і контролювало хід матчу. У фіналі вони зустрінуться з переможцем пари Дніпро – Черкаські Мавпи. Київ-Баскет зіграє у бронзовій серії.

Джерело: fbu.ua