Головна сторінка » Українські баскетболісти за кордоном: Михайлюк стартував у складі Бостона і встановив рекорд за гравця з найбільшою кількістю хвилин, Лень провів 5 хвилин проти Фінікса.

В останніх матчах НБА українські баскетболісти Святослав Михайлюк та Олексій Лень продовжують показувати гарні результати та допомагати своїм командам. Михайлюк вперше вийшов у старті Бостона та забезпечив перемогу своїй команді, набравши 8 очок та зробивши великий внесок у гру. З іншого боку, Лень допоміг Сакраменто у матчі проти Фінікса, хоча команда все ж поступилася. Незважаючи на різний результат, обидва гравці продовжують демонструвати високий рівень гри та заслуговують нашої підтримки та визнання.

Український баскетболіст Святослав Михайлюк вперше вийшов у старті Бостона та допоміг команді здобути перемогу

Український захисник Святослав Михайлюк вперше у цьому сезоні з’явився у стартовому складі Бостона на матч регулярного чемпіонату НБА проти Шарлотт. Він відіграв 34 хвилини та зробив вагомий внесок у перемогу своєї команди з рахунком 131:98.

Під час гри Михайлюк набрав 8 очок, здійснивши 2 точних кидка з трьохочкової лінії та 2 штрафних кидка. Він також зібрав 3 підбирання, зробив 1 перехоплення, але мав 1 втрату та 2 фоли.

Цей матч став рекордним для Михайлюка цього сезону, оскільки він провів на майданчику 34 хвилини та зробив 13 кидків.

Олексій Лень допоміг Сакраменто в матчі проти Фінікса, але команда все ж поступилася

У матчі між Сакраменто та Фініксом, Сакраменто зазнав поразки з рахунком 107:108. Український гравець Олексій Лень вийшов на майданчик на 5 хвилин та набрав 2 очка, здійснивши точний кидок з двоочкової лінії. Він також віддав 3 передачі, але мав 2 фоли та 1 втрату.

Незважаючи на цю поразку, Сакраменто все ще має шанси на 8 місце в Західній конференції, хоча команда опустилася на 10 сходинку за один тур до кінця регулярного чемпіонату.

Висновок

Українські баскетболісти Святослав Михайлюк та Олексій Лень продовжують грати в НБА та робити вагомий внесок у свої команди. Вони демонструють високий рівень гри та здатність до результативних дій на майданчику. Михайлюк показав свою ефективність у матчі проти Шарлотт, а Лень продемонстрував свої навички у грі проти Фінікса. Незважаючи на різний результат, обидва гравці заслуговують на визнання та підтримку з боку українських баскетбольних фанатів.

Джерело: fbu.ua