«Чи боляче це українському кіберспорту та кіберспорту взагалі? Дуже боляче», — Віталій Волочай розповів про те, як виживає Maincast під час війни, коли ніхто не хоче спонсувати російськомовні трансляції

Головна сторінка » «Чи боляче це українському кіберспорту та кіберспорту взагалі? Дуже боляче», — Віталій Волочай розповів про те, як виживає Maincast під час війни, коли ніхто не хоче спонсувати російськомовні трансляції

Співзасновник  студії Maincast Віталій Волочай розповів про те, що компанія розірвала всі стосунки з російськими партнерами та зараз находиться у стані виживання.

За словами Віталія міжнародні партнери навіть чути не хочуть про розміщення реклами на російськомовних трансляціях і максимально дистанціюються від Росії. 

Однак популярний коментатор вірить у перемогу ЗСУ і що все буде добре.


«Ми розірвали стосунки з російськими спонсорами, і це боляче як для мене, так і для компанії. У нас там були, як здавалося, хороші партнери, але вони не засудили війну, не виступили проти і перестали бути хорошими партнерами.

Є стрімінговий сервіс Окко, ми їм продали права на два роки, і вони навіть почали транслювати перший день Катовици, але перший день там коментував Арсеній Триноженко і він не обираючи виразів, і після цього вони самі вирішили відрубати трансляцію. Ми з ними довго спілкувалися, оскільки права ми їм передали, ми з цим не можемо нічого зробити, ми просто відмовилися від виплат, які вони шлють нам і ми їм не віддаємо сигнал. Для нас це дуже сильна втрата. Для нас це удар, удар для української економіки.

Чи боляче це українському кіберспорту та кіберспорту взагалі? Дуже боляче. Чи з’явиться можливість робити більше трансляцій, розширюватися, наймати людей? Ні, не з’явиться.

Хто у цьому винен? Є..на русня. Але якось виживемо.

Ми працювали з Winline, у перші дні війни ми вирішили не продовжувати співпрацю з російською конторою. З іншого боку, у мене є особиста думка, що можливо краще нехай вони заплатять бабло нам, ніж Рухабу, що вже фактично не існує, і ці гроші підуть в українську економіку.

На цей час у нас немає контракту з букмекерською конторою, ми в процесі переговорів. ГГбет і Паріматч йшли з Росії, їм треба перезбиратись, треба дати час. Я сподіваюся, у нас з’явиться партнер-букмеккер інакше буде складно. Ми над цим дуже активно працюємо.

Є проблема. Багато брендів зараз навіть поряд не хочуть стояти з російською мовою. Ти приходиш до Intel, Acer або Asus, говориш про російську мову, а вони кажуть: «Ні-ні, просто йдіть н..уй. У вас будуть глядачі з Росії? Н..уй, нам це не цікаво».

Я їм говорю про російськомовних глядачів, які є в Казахстані, Латвії, Литві, Грузії, але вони навіть не хочуть цього чути. Вони не хочуть, щоб хтось навіть близько десь написав, що Асус або Інтел рекламується на трансляції, яку можуть побачити в Росії. І це велика проблема – ми місяць ходимо та намагаємося пояснити. Вони кажуть: «Скільки у вас дивляться російськомовну трансляцію?» Ми говоримо: «80 тисяч» Вони запитують: «Скільки там росіян?» Ми говоримо: «50 тисяч» Вони кажуть: «Н..уй». Їм не цікаво.

У нас до 2027 року контракт з ESL і він нікуди не подінеться. У мене немає відповіді на питання, як ми існуватимемо, у мене є надія на те, що ми знайдемо партнерів і ми їх починаємо знаходити, вже одного знайшли. Знайдемо партнера, який дасть нам проіснувати місяць, потім знайдемо ще одного і рано чи пізно найкраща команда у світі ЗСУ дадуть пізди на сході, закінчиться війна та оживе економіка, і ми зможемо нормально існувати, а не виживати, як ми робимо зараз.»

Раніше ми писали про спробу Вілата переконати росіян чути і говорити правду про війну в Україні. Що з цього вийшло читайте тут.

Source: gameinside.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БК Фавбет
5,0 rating
5.0/5