Популярні українські коментатори та аналітики із Dota 2 і CS:GO – ТСН

Головна сторінка » Популярні українські коментатори та аналітики із Dota 2 і CS:GO – ТСН

Українські коментатори і аналітики, що працюють у Maincast, WePlay Esports і UcAst.

Кіберспортивний портал Cybersport.ru оголосив результати голосування за найкращих російськомовних коментаторів і аналітиків із Dota 2. Його лідером став українець Олександр “XBOCT” Дашкевич – колишній гравець і тренер команди Natus Vincere, а місця від другого до п’ятого зайняли коментатори студії Maincast, із них троє – також українці.

Це може здивувати лише тих, хто не знайомий із ситуацією, яка нині склалася на регіональному ринку турнірних трансляцій. Після того, як українська студія Maincast отримала ексклюзивні права на російськомовні трансляції найбільших турнірів із дисциплін Dota 2 і CS:GO, вона практично втратила конкурентів.

Російська студія RuHub задовольняється висвітленням подій від турнірного оператору Epic Esports Events, із яким входить до холдингу ESforce. Українська компанія StarLadder перевела увагу на мобільний кіберспорт, а український медіахолдинг WePlay Esports нещодавно провів лігу за файтинговими дисциплінами.

Ми докладніше розповімо про популярних українських коментаторів і аналітиків із Dota 2 і CS:GO, які працюють у Maincast і WePlay Esports, а також розкриємо, де можна подивитися україномовні трансляції.

Таланти студії Maincast

Віталій “V1lat” Волочай

Співзасновник студії та один із найпопулярніших лідерів думки у сфері кіберспорту. 10 років коментує турніри із Dota 2, включаючи чемпіонати The International і більшу частину Major-турнірів.

Працював більш ніж у десятці інших дисциплін, активно коментує ESL Pro Tour із CS:GO. Веде аналітичні подкасти “Вілата голосніше!”. Був співзасновником RuHub.

Арсеній “Ceh9” Триноженко

Коментатор, аналітик, відеоблогер і стример із CS:GO. Колишній кіберспортсмен, особливих результатів досяг у складі Natus Vincere. Був стримером NAVI до 2017 року, від 2017 до 2019 року обіймав позицію тренера в колективі pro100. Працював коментатором у студії RuHub.

Віктор “Godhunt” Волков

Коментатор, лідер думки і стример вз більш ніж 1 млн переглядів щомісяця. В якості коментатора висвітлює турніри із Dota 2, серед яких The International, DreamLeague, ESL.

Михайло “Olsior” Звєрєв

Кіберспортивний коментатор і ведучий із Dota 2, CS:GO, LoL і Starcraft, блогер і стример.

Раніше висвітлював League of Legends, а в 2019 році перейшов до Dota 2. Вперше в історії всього після року роботи у Dota 2 був запрошений компанією Valve на The International 2019.

Роман “CaspeRRR” Лепьохін

Коментатор турнірів із Dota 2 і Quake, ведучий студії аналітики із CS:GO та стример. Один із найбільш медійних кастерів у російськомовному кіберспортивному комьюніті Dota 2. Першим великим турніром, який він коментував із дисципліни, був The International 2012.

Олексій “Bafik” Бафадаров

Коментатор подій із Dota 2 і CS:GO. Був професійним гравцем у Dota 2. Регулярно бере участь в освітленні найбільших турнірів, включаючи чемпіонати The International і Major-турніри із Dota 2. Працював у WePlay Esport і StarLadder.

Артур “Goblak” Костенко

Аналітик і коментатор із Dota 2. Виступав за такі кіберспортивні клуби, як Natus Vincere, Virtus.pro та Team Empire.

Дмитро “Droog” Чумаченко

Коментатор із Dota 2, автор і інтерв’юєр YouTube-проєкту “1vs9”. Як коментатор висвітлював The International і Major-турніри. Працював у StarLadder.

Сергій “lmbt” Бежанов

Аналітик із дисципліни CS:GO, стример і лідер думки. У минулому професійний гравець у Counter-Strike, колишній тренер команд forZe, mousesports і HellRaisers.

Микола “Fen1x” Бабійчук

Молодий талант студії. Коментує, а також стримить ігри CS:GO та Valorant.

Петро “Sm1ley” Банах

Коментатор і аналітик із дисципліни Dota 2, виступав на професійній сцені в складах .aSpera. та Siberian Valenki Black.

Олександр “Ded1ce” Коваленко

Коментатор із Dota 2, CS:GO та Valorant, а також стример.

Єгор “Belony” Довгий

Аналітик і коментатор із дисципліни Dota 2.

Коментатори WePlay Esports

Не дивлячись на те, що останнім часом кіберспортивний медіахолдинг зосереджений на проведенні власних подій, у кінці квітня стало відомо, що WePlay Esports проведе російськомовну трансляцію RMR-турніру Flashpoint Season 3 із CS:GO, який відбудеться 10–30 травня. У медіахолдингу зараз працюють три кастери, і всі вони, перш за все, спеціалізується на CS:GO.

Юрій “Strike” Терещенко

Кіберспортивний журналіст, коментатор і аналітик із дисципліни CS:GO, а також колишній професійний гравець у CS 1.6 (команди Amazing Gaming, PinG і ін.). Працював у StarLadder.

Олексій “yXo” Малецький

Коментатор, аналітик, ведучий, відомий CS:GO-інфлюєнсер. 10 років грав у CS 1.6 на напівпрофесійному і професійному рівнях. Займається коментуванням від 2015 року. Раніше працював у RuHub.

Олександр “Enkanis” Поліщук

Коментатор і аналітик із CS:GO. Першим великим турніром, який він коментував, був EPICENTER 2016. Працював у RuHub і StarLadder.

Кіберспорт українською від UcAst

Команда аналітиків і коментаторів із Dota 2, яка проводить україномовні трансляції змагань на Twitch-каналі UcAst_Dota2. Висвітлювала турніри MegaFon Winter Clash, EPICENTER Major 2019, WePlay! Bukovel Minor 2020, WePlay! Pushka League Season 1, EPIC League та багато інших.

До команди UcAst входять:

  • Андрій “violinUA” Яцюк (засновник);
  • Богдан “Aelnis” Заверуха;
  • Роман “Telpecarne” Шевчук;
  • Роман “DoubleEspresso” Губин;
  • Євген “TaiTake” Пахолюк;
  • Владислав “JUSTICE” Баган;
  • Олег “Feaver” Скаржинський.

Source: news.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

БК Фавбет
5,0 rating
5.0/5