Головна сторінка » Борусія Д перемагає ПСЖ з рахунком 1:0 у півфіналі Ліги чемпіонів – дивіться відео гола та огляд матчу на Футбол 24.

У півфінальному матчі Ліги чемпіонів гості, Борусія, почали гру активніше, пресингуючи суперника й затискаючи його біля воріт. Однак, ПСЖ не зміг витримати тиску і в другому таймі отримав болючий удар.

Фюлькруг використав провал оборони ПСЖ, отримавши дальній пас від Шлоттербека, і відкрив рахунок у матчі.

Цей гол став єдиним до фінального свистка, хоча Фюлькруг мав можливості на дубль і хет-трик. Париж створив достатньо моментів для нічиєї, особливо на початку другого тайму. Врятувала “джмелів” стійка після гола Мбаппе, а Дембеле та Руїс не змогли влучити у ціль з хороших позицій.

Висновок:

У півфінальному матчі Ліги чемпіонів Борусія здобула перемогу над ПСЖ. Гра була напруженою, але Борусія змогла використати провали в обороні суперника і забити єдиний гол у матчі. ПСЖ створив достатньо моментів для вирішення матчу, але не зміг реалізувати їх. Таким чином, Борусія заслужено вийшла у фінал Ліги чемпіонів.

Джерело: Борусія вистояла перемогу над ПСЖ у півфіналі ЛЧ – діамантовий Санчо віджив, два герої-трудяги, “вибачення” Дембеле