Головна сторінка » Арсенал з Зінченком здобув нічию проти Баварії у першій чвертьфінальній грі Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з футболу Арсенал зустрівся з Баварією і результатом поєдинку стала нічия з рахунком 2:2. Гра відбулася на полі “канонірів”. В статті будуть розглянуті ключові хвилини матчу, включаючи голи обох команд та шанси на перемогу. Також буде згадано про участь українського футболіста Олександра Зінченка у складі Арсеналу та його внесок у гру. Висновок статті доповнить інформацію про запланований матч-відповідь та відсутність гравця Баварії Альфонсо Девіса через дискваліфікацію. Читачам буде надано коментарі на основі фактів про розіграш першого матчу та підготування обох команд до подальших змагань.

Арсенал зіграв внічию з Баварією у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з футболу Арсенал зустрівся з Баварією і результатом поєдинку стала нічия з рахунком 2:2. Гра відбулася на полі “канонірів”.

Першими гол у матчі забили господарі поля. Після передачі Едегора, Сака вразив ворота суперника, поціливши у дальній кут.

Однак, до перерви Баварія встигла відповісти двома голами. На 18-й хвилині Горецка зробив передачу у центр штрафного майданчика, а Гнабрі зумів пробити м’яч між ногами голкіпера Арсеналу. Потім Саліба скоїв фол проти Сане, і було призначено пенальті, який Кейн реалізував. Таким чином, на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь Баварії.

У другому таймі гра продовжувалася в напруженій боротьбі, але жодна з команд не змогла забити гол до 76-ї хвилини. Тоді триходівка Сака – Жезус – Троссард завершилася забитим голом останнього, і рахунок став 2:2.

Наприкінці гри Баварія мала можливість вирвати перемогу, але Коман влучив у стійку воріт Арсеналу.

Український футболіст Олександр Зінченко зіграв у цьому матчі за Арсенал, почавши з лави запасних і вийшовши на заміну у перерві.

Гра-відповідь відбудеться в Німеччині 17 квітня. Варто зазначити, що захисник Баварії Альфонсо Девіс не зможе взяти участь у наступному поєдинку через дискваліфікацію, отримавши попередження на 10-й хвилині за фол проти гравця Арсеналу Букайо Сака.

Висновок

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Арсенал зіграв внічию з Баварією з рахунком 2:2. Гра була напруженою і повна емоцій. Український футболіст Олександр Зінченко вийшов на поле у складі “канонірів” у другому таймі. Гра-відповідь відбудеться в Німеччині 17 квітня, але Баварія буде грати без Альфонсо Девіса, який отримав дискваліфікацію.

Джерело: champion.com.ua