Барселона перемогла ПСЖ у захоплюючому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Головна сторінка » Барселона перемогла ПСЖ у захоплюючому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

У першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів-2023/2024 Барселона здобула важливу перемогу над ПСЖ з рахунком 2:3 на виїзді. Перша половина гри пройшла спокійно, але Барселона змогла використати контратаки та забити єдиний гол, відкривши рахунок на 37-й хвилині завдяки Рафіні. Другий тайм, у свою чергу, був насичений голами, з ПСЖ швидко забив два м’ячі та змогли вирівняти рахунок. Але Барселона не здавалась і зрівняла рахунок на 62-й хвилині, а вирішальний гол на 77-й хвилині забив Крістенсен. Матч-відповідь визначить команду, яка забезпечить собі місце у наступному етапі.
Барселона перемогла ПСЖ з рахунком 2:3 у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів-2023/2024. Перший тайм був спокійним, але Барселона зуміла забити єдиний гол, використовуючи контратаки. Рафінья відкрив рахунок на 37-й хвилині.

Другий тайм був багатшим на голи. Спочатку ПСЖ забив два швидких м’ячі і перевернув поєдинок. Дембеле забив на 48-й хвилині, а Вітінья на 51-й хвилині. Але Барселона не здавалась і зрівняла рахунок на 62-й хвилині завдяки голу Рафіньї. На 77-й хвилині Крістенсен з кутового відзначився вирішальним голом.

Матч-відповідь відбудеться через тиждень, 16 квітня, на Олімпійському стадіоні в Барселоні. У паралельному матчі Атлетико здобув перемогу над Боруссією.

Нагадаємо, що на попередніх стадіях Барселона пройшла Наполі, а ПСЖ переграв Реал Сосьєдад. У інших матчах чвертьфіналу Реал та Ман Сіті розписали нічию, а Арсенал та Баварія також не виявили сильнішого.

“Барселона на виїзді перемогла ПСЖ у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів-2023/2024” – автор сайту.

Джерело: champion.com.ua