Головна сторінка » Барселона здобула перемогу в шостому матчі поспіль і відірвалась від Жирони у Ла Лізі

У суботу, 13 квітня, відбувся матч 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зустрілися команди «Кадіс» та «Барселона». Гра відбулася на стадіоні «Нуево Міранділья», що знаходиться у Кадісі. У цій статті ми розглянемо основні події з цього матчу, а саме перемогу «Барселони» з рахунком 1:0. Забитий гол на 37-й хвилині Жоау Феліксом вирішив долю гри. Після цієї перемоги «Барселона» збільшила відстань між собою і «Жироною» на п’ять очок і займає другу позицію у турнірній таблиці Ла Ліги. Барселона продовжує демонструвати впевнену гру та амбіції, і ця шоста поспіль перемога у всіх турнірах свідчить про її сильну позицію в чемпіонаті.

Барселона здобула перемогу над Кадісом з рахунком 1:0

У суботу, 13 квітня, відбувся матч 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зустрілися команди «Кадіс» та «Барселона».

Гра відбулася на стадіоні «Нуево Міранділья», що знаходиться у Кадісі.

Перемогу здобули гравці «Барселони», яка стала для каталонського клубу шостою поспіль у всіх турнірах. Єдиний гол у матчі був забитий Жоау Феліксом на 37-й хвилині.

Після цієї перемоги «Барселона» відірвалася від «Жирони», яка програла сьогодні «Атлетіко», на п’ять очок і продовжує утримувати другу сходинку у турнірній таблиці Ла Ліги.

Результат матчу:

Кадіс – Барселона – 0:1

Гол: Фелікс, 37.

Склади команд:

Кадіс: Ледесма, Карселен, Віктор Чуст (Пірес, 83), Усу, Хаві, Наварро (Мачіс, 77), Алекс Фернандес (Самассеку, 76), Алькарас, Собріно, Хуанмі (Рохер Марті, 76), Рамос (Максі Гомес, 52).

Барселона: тер Стеген, Форт (Педрі, 62), Крістенсен (Кунде, 62), Кубарсі, Алонсо, Серджі Роберто, Ромеу, Лопес (Рафінья, 80), Жоау Фелікс (Касадо, 85), Ферран Торрес, Роке (Ямаль, 62).

Висновок

Барселона здобула важливу перемогу над Кадісом з рахунком 1:0, що дозволило їй відірватися від конкурента в турнірній таблиці Ла Ліги. Це була шоста перемога поспіль для каталонського клубу у всіх турнірах, що свідчить про його впевнену гру та амбіції.

Джерело: sport.ua