Боруссія Дортмунд знову перемагає Мбаппе й компанію в Парижі

Головна сторінка » Боруссія Дортмунд знову перемагає Мбаппе й компанію в Парижі

У матчі півфіналу Ліги чемпіонів УЄФА стали зіткненням французький ПСЖ та німецька Боруссія Дортмунд. Це було захопливе протистояння, в якому обидві команди прагнули до перемоги. У першому турі ПСЖ відстояли перевагу на своєму полі, але у зворотному матчі вони не змогли забити гол і програли з рахунком 0:1. Боруссія Дортмунд продемонструвала чудову гру в обороні та використала нагоду з кутового удару, щоб забити єдиний гол матчу. Тепер Боруссія увійде в фінал турніру, тоді як ПСЖ розпочне свою підготовку до наступного сезону. Ця стаття надає огляд головних моментів зустрічі та висвітлює, як Боруссія зуміла перемогти свого суперника.

ПСЖ програє Боруссії Д і вибуває з Ліги чемпіонів УЄФА

У матчі півфіналу Ліги чемпіонів УЄФА стали зіткненням французький ПСЖ та німецька Боруссія Дортмунд. Це була рідкісна ситуація, коли команди зустрілися як на груповому етапі, так і в плей-оф. Але цього разу хтось мав поставити крапку в їхніх стосунках.

У першому турі ПСЖ перемогли на своєму полі з рахунком 2:0, а потім зіграли внічию на полі суперників 1:1, що коштувало їм першого місця в групі. Тиждень тому команда Луїса Енріке поступилась з рахунком 0:1 на полі Боруссії Дортмунд. Таким чином, ПСЖ мав тиждень на підготовку без матчу на власному стадіоні, щоб змінити хід подій на свою користь. Завдання для Боруссії було протилежним – зберегти свою перевагу.

У перших хвилинах матчу ПСЖ показали, що вже не бояться свого суперника. Вони атакували активно і створювали небезпеку для голкіпера Боруссії. Проте, з часом гості звикли до темпу гри і Мбаппе став менш помітним на полі. Боруссія також почала контратаки і стала добре захищатись. Гра була рівною, але ПСЖ не вдалося забити гол, хоча у них було кілька небезпечних моментів.

У другому таймі ПСЖ продовжили атакувати, але Боруссія виявилася міцнішою в обороні. На 50-й хвилині Гуммельс забив гол після кутового удару, і Боруссія закрилася в обороні. ПСЖ намагалися забити гол, але їм не пощастило. У підсумку, Боруссія перемогла з рахунком 1:0 і вийшла до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Таким чином, єврокубкова кампанія ПСЖ завершилася, а Боруссія Дортмунд продовжить боротьбу за титул.

Висновок

У матчі півфіналу Ліги чемпіонів УЄФА Боруссія Дортмунд перемогла ПСЖ з рахунком 1:0 і вийшла до фіналу. ПСЖ не змогли забити гол, хоча створили кілька небезпечних моментів. Боруссія виявилася міцнішою в обороні і заслужено вийшла у фінал.

Джерело: sport.ua