Боруссія перемогла ПСЖ знову і стала першим фіналістом Ліги чемпіонів

Головна сторінка » Боруссія перемогла ПСЖ знову і стала першим фіналістом Ліги чемпіонів

Боруссія Дортмунд стала першим фіналістом Ліги чемпіонів після переконливої перемоги над Парі Сен-Жермен. У виїзному матчі-відповіді 1/2 фіналу команда забезпечила собі місце у фіналі, забивши гол на 50-й хвилині другого тайму. Упевнена гра Боруссії викликала захоплення, а їх перемога є результатом добросовісної підготовки і наполегливої роботи команди та їх тренера.

У першому таймі Боруссія створила кілька гольових моментів, проте не змогла їх реалізувати. Але в другому таймі Матс Гуммельс забив гол після подачі з кутового, подвоївши перевагу команди. ПСЖ намагався відповісти, проте їхні удари не принесли результату. Воротар Боруссії Грегор Кобель також відзначився рятівними вибиваннями в останніх хвилинах гри.

Це вже давній успіх для Боруссії Дортмунд, оскільки останній раз вони грали у фіналі Ліги чемпіонів у сезоні 2012/13, де поступилися Баварії. Але цього разу команда має шанс повторити свій успіх. У наступному фінальному матчі вони зустрінуть переможця другого півфіналу – Баварію або Реал Мадрид, які вже зіграли у нічию в першому матчі.

Боруссія Дортмунд стала першим фіналістом Ліги чемпіонів після перемоги над Парі Сен-Жермен з рахунком 1:0 у виїзному матчі-відповіді 1/2 фіналу. Гол на рахунку Матса Гуммельса на 50-й хвилині другого тайму. Ця перемога дозволила Боруссії забезпечити собі місце у фіналі, оскільки в першому матчі вони також перемогли з рахунком 1:0.

У першому таймі Боруссія створила кілька гольових моментів, але не змогла їх реалізувати. У другому таймі Матс Гуммельс подвоїв перевагу Боруссії після подачі з кутового. ПСЖ намагався відповісти, але їхні удари не принесли результату. Грегор Кобель також врятував ворота Боруссії в останніх хвилинах гри.

Боруссія Дортмунд востаннє грала у фіналі Ліги чемпіонів у сезоні 2012/13, коли поступилася Баварії. Цього разу вони мають шанс повторити успіх. У другому півфіналі Баварія зустрінеться з Реалом Мадридом, а перший матч між ними завершився з рахунком 2:2.

Заголовок: Боруссія Дортмунд здобула перемогу над ПСЖ і стала першим фіналістом Ліги чемпіонів

Цитата автора: “Боруссія Дортмунд вражає своєю грою і заслужено потрапила до фіналу Ліги чемпіонів. Це величезний успіх для команди і її тренера. Ми очікуємо на захоплюючий фінальний поєдинок і бажаємо Боруссії успіху!”

Джерело: champion.com.ua