Головна сторінка » Челсі перемагає Ньюкасл з голом Мудрика та піднімається ближче до сорокової позиції в таблиці АПЛ

У матчі 28-го туру АПЛ між командами «Челсі» та «Ньюкасл» відбулася напружена гра, яка завершилася з рахунком 3:2 на користь лондонського клубу. Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик вийшов на поле на 71-й хвилині замість Рахіма Стерлінга і встиг забити гол на 76-й хвилині.

Голи для «Челсі» забили Ніколас Джексон (6) та Коул Палмер (58), а для «Ньюкасла» – Александер Ісак (43) та Джейкоб Мерфі (90).

Ця перемога дозволила «Челсі» наблизитися до «Ньюкасла» у таблиці чемпіонату Англії. Обидві команди займають 10-те та 11-те місця відповідно, але «Ньюкасл» має на один зіграний тур менше.

У матчі між «Челсі» та «Ньюкаслом» «Челсі» здобув перемогу з рахунком 3:2. Голи для «Челсі» забили Ніколас Джексон, Коул Палмер та Михайло Мудрик. Ця перемога дозволила «Челсі» наблизитися до «Ньюкасла» в турнірній таблиці АПЛ.

Челсі перемагає Ньюкасл з рахунком 3:2 у матчі АПЛ

Склади команд:

Челсі: Петрович, Гюсто, Чалоба, Дісасі, Кукурелья, Галахер, Фернандес, Палмер (Казадеї, 86), Кайседо, Стерлінг (Мудрик, 71), Джексон (Чуквуемека, 90).

Ньюкасл: Дубравка, Лівраменто, Шер, Ботман, Берн (Крафт, 69), Бруно Гімараес (Вайт, 81), Лонгстафф, Віллок (Майлі, 80), Альмірон (Андерсон, 69), Гордон (Мерфі, 36), Ісак.

Попередження: Стерлінг, 39, Петрович, 71, Кайседо, 72 – Вайт, 90.