Динамо успішно перемогло напіврезервну Зорю у Києві

Головна сторінка » Динамо успішно перемогло напіврезервну Зорю у Києві

У матчі між “Зорею” та “Динамо” стало очевидним, що луганська команда виступила з напіврезервним складом, що можна було б назвати юнацьким. Кияни, натомість, вийшли з основними силами, що дало їм певну перевагу. У перший тайм підопічні Олександра Шовковського контролювали хід подій і активно атакували штрафну зону суперників. Проте, голкіпер “Зорі” Сапутін виявився надійним у своїх діях та врятував свою команду від кількох голів. У другому таймі гра перейшла на половину поля “Зорі”, але динамівці стали менш організованими. Однак, окремі гравці, такі як Караваєв та гравці оборони, активно долучалися до атак команди. У результаті, “Динамо” забило два голи та здобуло переконливу перемогу з рахунком 2:0. Ця перемога дозволила киянам посісти третє місце в турнірній таблиці УПЛ, тоді як “Зоря” знаходиться на 12-му місці. Незважаючи на проблеми внутрішнього характеру, “Зоря” продемонструвала впевнену гру, але не змогла протистояти основним силам “Динамо”.

«Зоря» вийшла напіврезервним складом проти «Динамо» через клубні проблеми

У матчі між «Зорею» та «Динамо» стало очевидним, що луганська команда виступила з напіврезервним складом, який можна було б назвати юнацьким. Натомість, кияни вийшли з основними силами, що давало їм певну перевагу.

Вже з самого початку гри підопічні Олександра Шовковського контролювали хід подій і активно атакували штрафну зону суперників. Голкіпер «Зорі» Сапутін не мав багато роботи на початку матчу, але виявився надійним у своїх діях. На 7-й хвилині він врятував свою команду від голу, відбивши удар Бражко. Незабаром і Бущана потурбував Ндур, але його спроба була безрезультатною.

Протягом другого тайму гравці «Зорі» втратили бажання контратакувати і гра перейшла на їхню половину поля. На 30-й хвилині оборона луганчан допустила помилку, і Ванат забив перший гол матчу. Після цього грались лише незначні моменти, але перед перервою Ванат майже подвоїв перевагу «Динамо».

У другому таймі загальний характер гри не змінився, але динамівці стали менш організованими. Вони перегравали своїх суперників і могли дозволити собі деяку поблажливість. Однак, окремі гравці, такі як Караваєв і гравці оборони, активно долучалися до атак команди. Вівчаренко, Вівчаренко та Попов також створювали небезпеку для воротаря «Зорі».

На 61-й хвилині «Динамо» не змогло забити після вільного удару з-за меж штрафного майданчика. Але за п’ять хвилин до кінця основного часу гри Попов забив другий гол для своєї команди. Завдяки цій перемозі «Динамо» займає третє місце в таблиці УПЛ з 38 очками, тоді як «Зоря» знаходиться на 12-му місці з 19 очками.

Українська Прем’єр-ліга. 21-й тур

«Динамо» – «Зоря» – 2:0

Голи: Ванат (30), Попов (85)

Склади команд:

«Динамо»: Бущан – Вівчаренко, Попов, Михавко, Тимчик (Караваєв, 46), Бражко, Шапаренко (Андрієвський, 82), Шепелєв, Кабаєв (Діалло, 89), Волошин, Ванат.

«Зоря»: Сапутін – Капустян, Джордан, Токар, Рейс, Башич, Жан Клод, Писаренко, Мічін, Долбнєв (Байрук, 90+1), Ндур (Гільєрме, 79).

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро)

Стадіон: «Динамо» імені Валерія Лобановського

Висновок автора сайту:

У матчі між «Динамо» та «Зорею» кияни здобули переконливу перемогу з рахунком 2:0. Незважаючи на проблеми внутрішнього характеру, «Зоря» продемонструвала впевнену гру, але не змогла протистояти основним силам «Динамо». Ця перемога дозволила киянам посісти третє місце в турнірній таблиці УПЛ.

Джерело: sport.ua