Головна сторінка » ЛЧ наближається: Жирона перемагає Лас-Пальмас з голом Довбика та випереджає Барселону

Жирона перемагає “Лас-Пальмас” з рахунком 2:0 в матчі Іспанської ліги

У матчі 33-го туру Іспанської ліги з футболу “Лас-Пальмас” зіграв проти “Жирони” на стадіоні “Естадіо Гран Канарія” в суботу, 27 квітня. Гості здобули перемогу з рахунком 2:0.

На 26-й хвилині гості отримали пенальті, але Артем Довбик не зумів його реалізувати. Однак, його партнер Давід Лопес добив м’яч у ворота. Українець врятувався на 57-й хвилині, коли зумів виконати пенальті.

Довбик покинув поле на 70-й хвилині, а на його місце увійшов Віктор Циганков, який повернувся після травми, через яку пропустив два матчі.

Завдяки цій перемозі “Жирона” піднялася на друге місце у Ла Лізі, випереджаючи “Барселону” на одне очко. Проте, “синьо-гранатові” зіграють свій матч ігрового туру проти “Валенсії” у понеділок.

У результаті матчу “Лас-Пальмас” – “Жирона” рахунок став 0:2. Голи були забиті Давідом Лопесом на 26-й хвилині та Артемом Довбиком на 57-й хвилині з пенальті.

Цитата автора сайту: “Фінал! David López! Dovbyk! Яка перемога! #LasPalmasGirona”

Висновок автора сайту: “У матчі між “Лас-Пальмас” та “Жироною” “Жирона” здобула перемогу з рахунком 2:0, піднімаючись на друге місце у Ла Лізі.”

Заголовок статті: “Жирона перемагає “Лас-Пальмас” з рахунком 2:0 у матчі Іспанської ліги”

Джерело: sport.ua