Головна сторінка » Лілль зазнав поразки від Ліону та втратив шанси на участь у Лізі чемпіонів – огляд матчу Футбол 24

У матчі між Ліллем і Ліоном, який відбувся в рамках 32 туру Ліги 1, гості зуміли здобути перемогу з рахунком 4:3. Голи у складі Лілля забили Діакіте (21, 86) та Жегрова (37), а у складі Ліона відзначилися Бенрама (66), Фофана (82), Ляказетт (88) та Бальде (90+2).

Лілль, який бореться за путівку в Лігу чемпіонів, намагався здобути важливу перемогу над Ліоном. У першому таймі “Доги” домінували на полі і зуміли вийти вперед завдяки голам Діакіте та Жегрової.

Проте, у другому таймі ситуація змінилася, і Ліон почав контролювати гру. Вони забили три голи, завдяки яким змогли здобути перемогу. Лілль намагався повернути контроль над грою, але не зміг забити достатньо голів.

Ця поразка болюча для Лілля, який бореться за путівку в Лігу чемпіонів. Вони залишаються на четвертому місці в турнірній таблиці з двома очками відставання від зони ЛЧ. Ліон же підібрався до єврокубків і займає сьоме місце.

Франція. Ліга 1, 32 тур: Лілль – Ліон – 3:4

Заголовок: Ліон перемагає Лілль у напруженому матчі

Цитата автора сайту: “Ця поразка стала болючою для Лілля, який бореться за путівку в Лігу чемпіонів. Вони повинні зосередитися і показати кращу гру в останніх двох турах, щоб забезпечити собі місце у ЛЧ на наступний сезон.”

Джерело: football24.ua