Матч у Лізі 1: «ПСЖ» та «Реймс» зіграли внічию

Головна сторінка » Матч у Лізі 1: «ПСЖ» та «Реймс» зіграли внічию

«ПСЖ» не здобуває перемогу вже третій матч поспіль у чемпіонаті Франції. У матчі проти «Реймса» команда не змогла забезпечити собі перемогу, і результат гри став нічийним – 2:2. Це вже третій матч поспіль, в якому «ПСЖ» не здобуває перемоги. Незважаючи на це, команда все ще лідирує в чемпіонаті, випереджаючи найближчого переслідувача на 10 очок.

У наступному матчі «ПСЖ» зустрінеться з «Ніццою» у Кубку Франції, а «Реймс» прийматиме «Мец» у Лізі 1.

«ПСЖ» не здобуває перемогу вже третій матч поспіль у чемпіонаті Франції.

У матчі 25-го туру Ліги 1 «ПСЖ» не зміг обіграти «Реймс» на своєму полі, результат гри – 2:2, повідомляє Укрінформ.

Гості швидко відкрили рахунок, на 7-й хвилині гол забив Маршалл Мунетсі. Парижани зуміли вирівняти рахунок завдяки автоголу Юніса Абдельхаміда, а через дві хвилини Гонсалу Рамуш приніс «ПСЖ» перевагу. Проте перед перервою Умар Діакіте знову встановив рівновагу.

Форвард «ПСЖ» Кіліан Мбаппе вийшов на заміну на 73-й хвилині матчу проти «Реймса», але це не допомогло парижанам забити переможний гол.

У наступному матчі парижани зіграють проти «Ніццої» 13 березня у Кубку Франції, а «Реймс» прийматиме «Мец» 17 березня у Лізі 1.

«ПСЖ» не здобуває перемогу в третій матч поспіль у чемпіонаті Франції. У матчі проти «Реймса» команда не змогла забезпечити собі перемогу, і результат гри став нічийним – 2:2. Це вже третій матч поспіль, в якому «ПСЖ» не здобуває перемоги. Незважаючи на це, команда все ще лідирує в чемпіонаті, випереджаючи найближчого переслідувача на 10 очок. У наступному матчі «ПСЖ» зустрінеться з «Ніццою» у Кубку Франції, а «Реймс» прийматиме «Мец» у Лізі 1.

“ПСЖ” не здобуває перемогу в третій матч поспіль у чемпіонаті Франції. У матчі проти “Реймса” команда не змогла забезпечити собі перемогу, і результат гри став нічийним – 2:2. Це вже третій матч поспіль, в якому “ПСЖ” не здобуває перемоги. Незважаючи на це, команда все ще лідирує в чемпіонаті, випереджаючи найближчого переслідувача на 10 очок. У наступному матчі “ПСЖ” зустрінеться з “Ніццою” у Кубку Франції, а “Реймс” прийматиме “Мец” у Лізі 1.

Заголовок: “«ПСЖ» не здобуває перемоги в третьому матчі поспіль у чемпіонаті Франції”

Цитата автора сайту: “Команда Луїса Енріке не може здобути перемогу в третьому поспіль матчі чемпіонату Франції, але все ж «ПСЖ» продовжує випереджати найближчого переслідувача «Брест» на 10 очок.”

Висновок автора сайту: “Незважаючи на невдачі останніх матчів, «ПСЖ» все ще має перевагу у чемпіонаті Франції і продовжує боротьбу за перемогу.”

Джерело: ukrinform.ua