Оцінка Анчелотті матчу проти Барселони, де Лунін пропустив два голи

Головна сторінка » Оцінка Анчелотті матчу проти Барселони, де Лунін пропустив два голи

Матч між “Реалом” Мадрид та “Барселоною” завершився з рахунком 3:2 на користь “королівського клубу”. Український голкіпер Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і пропустив два м’ячі. Після матчу головний тренер “Реала” Карло Анчелотті висловив своє задоволення успіхом команди. Він сказав, що їм вдалося добре впоратися з ситуацією і перевернути хід матчу.

Також він додав, що цей тиждень був незабутнім і вони готові до наступних ігор. Анчелотті також зазначив, що гра була складною і добре зіграною на найвищому рівні. Він також висловив свою думку про гол, який був забитий, сказавши, що немає чіткого кадру.

Також тренер згадав про Лукаса та його майбутнє, сказавши, що він дуже важливий для команди і змінив ситуацію. Анчелотті заключив, що вони готові до наступних ігор і цей тиждень був видовищним і незабутнім. Зв’язок з трибунами також допомагає команді і буде корисним у наступних іграх.

Матч між “Реалом” Мадрид та “Барселоною” завершився з рахунком 3:2 на користь “королівського клубу”. Український голкіпер Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і пропустив два м’ячі. Після матчу головний тренер “Реала” Карло Анчелотті висловив своє задоволення успіхом команди. Він сказав, що їм вдалося добре впоратися з ситуацією і перевернути хід матчу. Також він додав, що цей тиждень був незабутнім і вони готові до наступних ігор. Анчелотті також зазначив, що гра була складною і добре зіграною на найвищому рівні. Він також висловив свою думку про гол, який був забитий, сказавши, що немає чіткого кадру. Також тренер згадав про Лукаса та його майбутнє, сказавши, що він дуже важливий для команди і змінив ситуацію. Анчелотті заключив, що вони готові до наступних ігор і цей тиждень був видовищним і незабутнім. Зв’язок з трибунами також допомагає команді і буде корисним у наступних іграх.

Джерело: sport.ua