ПСЖ розгромив Барселону та забезпечив собі місце в півфіналі Ліги чемпіонів

Головна сторінка » ПСЖ розгромив Барселону та забезпечив собі місце в півфіналі Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з футболу Барселона зазнала поразки від ПСЖ з рахунком 4:1. Рафінья швидко відкрив рахунок голом з передачі Ямала, проте червону картку Араухо позбавила каталонську команду переваги. ПСЖ вирівняв рахунок до перерви завдяки голу Дембеле, після чого Вітінья та Мбаппе забили ще два голи. ПСЖ здобув перемогу з рахунком 6:4 в двох матчах, та тепер готується зустрітися з Боруссією у півфіналі турніру. Фінал Ліги чемпіонів заплановано на 1 червня 2024 року на стадіоні “Вемблі” у Лондоні.

Барселона зазнала поразки від ПСЖ у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з футболу Барселона зазнала поразки від ПСЖ. Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь французької команди. Господарям вдалося забити швидкий гол, коли Рафінья вразив ворота з передачі Ламіла Ямала.

У першому таймі каталонці опинилися в меншості, коли Рональд Араухо отримав червону картку. Перевагу в одного гравця гості використали на сороковій хвилині, коли Усман Дембеле забив після асисту Бредлі Барколи.

Після перерви Вітінья подвоїв перевагу гостей, забивши гарний гол. Через сім хвилин ПСЖ отримав пенальті, який Кілліан Мбаппе реалізував. На останніх хвилинах Мбаппе встановив остаточний рахунок матчу, завершивши контрвипад своєї команди.

ПСЖ святкував перемогу з рахунком 6:4 та вийшов до півфіналу турніру

За сумою двох матчів ПСЖ здобув перемогу з рахунком 6:4 та вийшов до півфіналу турніру. Нагадаємо, що у першій зустрічі перемогу здобула Барселона з рахунком 3:2.

ПСЖ у півфіналі турніру зіграє проти дортмундської Боруссії, яка пройшла Атлетико. Півфінальні протистояння заплановані на 30 квітня/1 травня та 7/8 травня. Фінал Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться 1 червня 2024 року на стадіоні “Вемблі” у Лондоні.

“Барселона вдома зазнала поразки від ПСЖ у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з футболу.”