Головна сторінка » Роналду зазнав великої драми в матчі Ліги чемпіонів Азії, який закінчився пенальті.

У драматичному матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, саудівський клуб Аль-Наср поступився команді Аль-Айн з ОАЕ. Після поразки 0:1 у першому матчі, Аль-Наср зміг ліквідувати гандикап і здобути перемогу з рахунком 3:2. Проте, в післяматчевих пенальті команда Аль-Айн виявилася кращою і отримала квиток до півфіналу.

Цей поєдинок був особливо напруженим, адже після регулярного часу гри рахунок став 2:2 і знадобились овертайми. На 118-й хвилині матчу форвард Аль-Наср Кріштіану Роналду зрівняв рахунок, проте в післяматчевих пенальті команда з ОАЕ була надійнішою.

Таким чином, Аль-Айн вийшов у півфінал, де зустрінеться з Аль-Іттіхадом, а другий учасник буде визначений у матчі між Аль-Хіляль та Аль-Іттіхадом.

Цей матч став одним з найемоційніших і цікавих поєдинків турніру. Його результат залишиться в пам’яті як драматична перемога команди Аль-Айн і розчарування для Аль-Наср. Футбольні шанувальники пам’ятатимуть це протистояння на довге час.

Аль-Наср поступився Аль-Айн у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії

У драматичному матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії, саудівський клуб Аль-Наср поступився команді Аль-Айн з ОАЕ. Поєдинок був особливим, оскільки Аль-Наср здобув перемогу з рахунком 3:2, ліквідувавши гандикап після поразки 0:1 у першому матчі.

Після регулярного часу гри, коли рахунок став 2:2, було призначено овертайми. На 118-й хвилині матчу зірковий форвард Аль-Наср Кріштіану Роналду зрівняв рахунок. Однак, післяматчеві пенальті виявилися вигідними для команди Аль-Айн, яка забила три 11-метрових удари, тоді як у саудівської команди забив лише Роналду.

Таким чином, Аль-Айн вийшов у півфінал Ліги чемпіонів Азії, де зустрінеться з Аль-Іттіхадом. Зустріч Аль-Хіляль та Аль-Іттіхада визначить другого учасника півфіналу.

Висновок

Матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії між Аль-Насром і Аль-Айном завершився драматичною перемогою ОАЕ-клубу. Після нічиєї в основний час гри, команда Аль-Айн виявилася кращою у пенальті. Цей матч став цікавим подією для футбольних шанувальників і залишиться в пам’яті як один з найемоційніших поєдинків турніру.

Джерело: sport.ua