УЄФА оголосила кандидатів на звання найкращого гравця тижня у ЛЧ без Луніна.

Головна сторінка » УЄФА оголосила кандидатів на звання найкращого гравця тижня у ЛЧ без Луніна.

УЄФА оголосила імена чотирьох кандидатів на звання найкращого гравця тижня за підсумками матчів-відповідей чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Серед них є Юліан Брандт з «Боруссії» Дортмунд, Усман Дембеле з ПСЖ, Федеріко Вальверде з «Реала» та Йозуа Кімміх з «Баварії».

Юліан Брандт забив один гол у ворота «Атлетіко» (4:2), Усман Дембеле – м’яч у ворота «Барселони» (4:1), Йозуа Кімміх відзначився переможним голом у матчі з «Арсеналом» (1:0), а Федеріко Вальверде провів весь матч проти «Манчестер Сіті» (2:1, пен).

Проголосувати за кандидата можна на сайті УЄФА за цим посиланням.

Цікаво, який з цих гравців отримає звання найкращого гравця тижня. Подивимося, як проголосують фанати.

УЄФА оголосила кандидатів на звання найкращого гравця тижня

Пресслужба УЄФА оголосила імена чотирьох кандидатів на звання найкращого гравця тижня за підсумками матчів-відповідей чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Серед них є Юліан Брандт з «Боруссії» Дортмунд, Усман Дембеле з ПСЖ, Федеріко Вальверде з «Реала» та Йозуа Кімміх з «Баварії».