Жирона забиває голи, наближаючись до Ліги чемпіонів: огляд матчу з Довбиком

Головна сторінка » Жирона забиває голи, наближаючись до Ліги чемпіонів: огляд матчу з Довбиком

У матчі 32 туру Ла Ліги Іспанії команда Жирони зустрілася з аутсайдером таблиці Кадісом. Гра відбулася в суботу і завершилася перемогою Жирони з рахунком 4:1. Голи були забиті наступним чином: Ерік Гарсія (9-та хвилина), Мартін (22-га хвилина), Артем Довбик (71-ша хвилина) і Порту (82-га хвилина) відзначилися на користь Жирони, а Ескаланте (81-ша хвилина) забив для Кадіса.

Жирона, яка бореться за путівку в Лігу чемпіонів на наступний сезон, не мала можливості розраховувати на Віктора Циганкова, який продовжує відновлюватися після травми. Замість нього на поле вийшов Артем Довбик. Вже у першому таймі Жирона забезпечила собі велику перевагу, відкривши рахунок завдяки голу Еріка Гарсії, який використав подачу Савіо. Потім Мартін подвоїв перевагу команди після красивої комбінації.

Артем Довбик також вніс свій вклад у перемогу команди, забивши 18-ий гол у цьому сезоні Ла Ліги. Він закріпився на першому місці у гонці бомбардирів.

Кадіс зміг забити один гол після кутового, але Жирона швидко відновила свою перевагу, коли Порту скористався помилкою голкіпера Кадіса.

Ця перемога дозволила Жироні закріпитися на третьому місці в турнірній таблиці і зменшити відставання від Барселони до двох очок. Водночас, перевага над п’ятим Атлетіком зросла до 10 балів, що значно підвищує шанси команди на перше в історії потрапляння в Лігу чемпіонів.

Згідно з автором сайту: “Жирона продовжує показувати вражаючу гру і має всі шанси потрапити в Лігу чемпіонів наступного сезону”.

Жирона розгромила Кадіс з рахунком 4:1

У матчі 32 туру Ла Ліги Іспанії команда Жирони зустрілася з аутсайдером таблиці Кадісом. Гра відбулася в суботу і завершилася перемогою Жирони з рахунком 4:1, повідомляє 24 канал.

Голи були забиті наступним чином: Ерік Гарсія (9-та хвилина), Мартін (22-га хвилина), Артем Довбик (71-ша хвилина) і Порту (82-га хвилина) відзначилися на користь Жирони, а Ескаланте (81-ша хвилина) забив для Кадіса.

Джерело: sport.24tv.ua