Головна сторінка » Аналіз матчу та відео голів: Арсенал розгромив Челсі з рахунком 5:0, ставши другою найбільшою поразкою синіх в історії.

У рамках 29-го туру АПЛ відбувся матч між “Арсеналом” та “Челсі”, в якому команда Артети здобула впевнену перемогу з рахунком 5:0. Підопічні Артети домінували у цьому лондонському дербі, розгромивши команду Почеттіно. Мудрик почав матч у стартовому складі і провів на полі 66 хвилин, після чого його замінили на Стерлінга. Зінченко вийшов з лави для запасних на 72-й хвилині.

Матч відбувався на стадіоні “Емірейтс Стедіум” у Лондоні.

Результат матчу: “Арсенал” – “Челсі” 5:0

Голи:

• Тросард (4′)
  • Вайт (52′, 70′)
  • Гаверц (57′, 65′)

Варто відзначити, що Зінченко у останніх трьох матчах розпочинав гру з лави для запасних, але проти “Баварії” та “Вулверхемптона” не виходив на поле. У Михайла Мудрика триває безгольова серія за “аристократів”, яка триває вже сім матчів поспіль.

Цей матч став великим успіхом для “Арсеналу”, який здобув переконливу перемогу над “Челсі”. Мудрик продовжує шукати свою гру у складі “аристократів”, тоді як Зінченко отримує обмежену гру часу на полі. Незважаючи на це, команда Артети продовжує показувати вражаючі результати.

Арсенал розгромив Челсі з рахунком 5:0 у лондонському дербі

Дивіться відеоогляд матчу “Арсенал” – “Челсі”

Голи: Тросард (4′), Вайт (52′, 70′), Гаверц (57′, 65′)