Баєр встановив неймовірний рекорд у 44 матчах топ-5 чемпіонатів.

Головна сторінка » Баєр встановив неймовірний рекорд у 44 матчах топ-5 чемпіонатів.

Баєр Леверкузен продовжує свою неймовірну серію без поразок, яка триває вже 44 матчі з початку сезону і стала рекордною для команд п’яти провідних чемпіонатів Європи. Ця неймовірна досягнення стало можливим завдяки впевненості і міці команди під керівництвом Хабі Алонсо. Недавно Баєр Леверкузен зіграв внічию з Вест Хемом і продовжив свою серію без поразок на 89-й хвилині матчу. Тепер команда зустрінеться з Ромою у півфіналі Ліги Європи, вже здобувши чемпіонський титул Бундесліги цього сезону і пробившись у фінал Кубка Німеччини. Баєр Леверкузен став першою командою з п’яти провідних європейських ліг, якій вдалося залишитися без поразок протягом 44 матчів у всіх змаганнях. Ці досягнення свідчать про великий успіх команди і її неймовірну міць. Баєр Леверкузен продовжує підкорювати футбольний світ і дивувати своїх шанувальників.”

Баєр продовжує свою неймовірну серію без поразок

Баєр Леверкузен зіграв внічию 1:1 з Вест Хемом у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи і продовжив свою неймовірну серію без поразок до 44 зустрічей. Ця серія команди триває з початку сезону і стала рекордною для команд п’яти провідних чемпіонатів Європи.

Баєр Леверкузен вже виграв чемпіонський титул Бундесліги цього сезону і пробився у фінал Кубка Німеччини. Тепер команда зустрінеться з Ромою у півфіналі Ліги Європи.

Серію без поразок Баєра продовжено на 89-й хвилині матчу з Вест Хемом, коли команда змогла зрівняти рахунок і не програти вже в 44-й раз поспіль.

Згідно з повідомленням на Twitter, Баєр Леверкузен став першою командою з п’яти провідних європейських ліг, якій вдалося залишитися без поразок протягом 44 матчів у всіх змаганнях.

Усі ці досягнення свідчать про великий успіх команди Хабі Алонсо і її неймовірну міць. Баєр Леверкузен продовжує підкорювати футбольний світ і дивувати своїх шанувальників.

Заголовок: Баєр Леверкузен продовжує свою неймовірну серію без поразок

Цитата автора сайту: “Баєр Леверкузен став першою командою з п’яти провідних європейських ліг, якій вдалося залишитися без поразок протягом 44 матчів у всіх змаганнях.”

Висновок автора сайту: Баєр Леверкузен продовжує показувати свою неймовірну міць, залишаючись без поразок протягом 44 матчів. Ця команда встановила рекорд в історії п’яти провідних європейських ліг і продовжує вражати своїми успіхами.

Джерело: sport.ua