Головна сторінка » Гол Сікана в останній хвилині матчу виводить Шахтар уперед перед Зорею. Дивіться відео.

У рамках 25-го туру УПЛ, “Шахтар” зіграв у домашній матч проти “Зорі”. Цей поєдинок виявився дуже напруженим та емоційно насиченим. Перший тайм пройшов без голів, але після перерви “Зоря” несподівано вийшла вперед завдяки голу Антюха. Однак, “Шахтар” не збентежився та залишився в грі. На 72-й хвилині Кевін Егіналдо вирівняв рахунок, а на 88-й хвилині Сікан забив переможний гол. У підсумку, “Шахтар” здобув важливу перемогу з рахунком 2:1. Ця перемога є важливим кроком для команди у боротьбі за чемпіонський титул. Гра була важкою, але “гірники” продемонстрували волю до перемоги та велику гравцеву майстерність. Вона дозволить “Шахтарю” зберегти своє лідерство в чемпіонаті та наблизитися до здобуття титулу.

Шахтар здобуває перемогу над Зорею з рахунком 2:1

У рамках 25-го туру УПЛ “Шахтар” приймав “Зорю”. Гра відбувалася без голів у першому таймі, але після перерви “Зоря” несподівано вийшла вперед.

На 55-й хвилині Антюх використав подачу з флангу і забив гол головою. Бондар намагався зупинити цей удар рукою, але м’яч відскочив і влетів у сітку.

Після пропущеного голу тренер “Шахтаря” Пушич зробив 5 замін, включаючи заміну Судакова. Це дало результат – на 72-й хвилині Кевін Егіналдо підрізав головою м’яч і вирівняв рахунок – 1:1.

Але “Шахтар” не зупинився на цьому. На 88-й хвилині після подачі з флангу Сікан вразив головою і забив переможний гол – 2:1.

У підсумку, “Шахтар” здобув важливу перемогу над “Зорею” з рахунком 2:1. Гра була напруженою та емоційно насиченою, але “гірники” зуміли здобути три очки.

Цитата автора сайту:

“Ця перемога є важливим кроком для “Шахтаря” у боротьбі за чемпіонський титул. Команда продемонструвала волю до перемоги та велику гравцеву майстерність.”

Висновок автора сайту:

Гра між “Шахтарем” та “Зорею” завершилася перемогою “гірників” з рахунком 2:1. Ця перемога дозволить “Шахтарю” зберегти лідерство в чемпіонаті та наблизити їх до здобуття титулу.

Джерело: ua-football.com