Ліверпуль” перемагає “Аталанту”, але не зберігає місце в Лізі Європи (відео)

Головна сторінка » Ліверпуль” перемагає “Аталанту”, але не зберігає місце в Лізі Європи (відео)

У другому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи, “Ліверпуль” зазнав поразки від “Аталанти” з рахунком 0:1. Попередній поєдинок завершився розгромною перемогою “Аталанти” з рахунком 0:3. Відтак, загальний рахунок за два матчі став 3:1 на користь італійської команди.

Лише один гол був забитий у матчі на 7-й хвилині з пенальті, виконаної Мохамедом Салахом. Однак, не дивлячись на це, “Ліверпуль” не зумів реалізувати інші можливості та витримати сильний тиск суперника. Тепер “Аталанта” вийшла у півфінал Ліги Європи, де зіграє з переможцем пари “Бенфіка” – “Марсель”.

У цій статті буде надано докладний огляд матчу “Аталанта” – “Ліверпуль” та проаналізовано його ключові моменти. Приєднуйтесь до наших каналів у Telegram та Viber, а також сторінок TSN.ua та ТСН Проспорт у Facebook, щоб отримувати найсвіжіші спортивні новини. Висновки з матчу допоможуть нам краще зрозуміти, як “Аталанта” здобула перемогу над “Ліверпулем” та які наслідки це матиме для обидвох команд.

Ліверпуль перемагає “Аталанту” у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи

У другому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи “Ліверпуль” здолав “Аталанту” з рахунком 0:1. Попередній поєдинок завершився розгромною перемогою “Аталанти” з рахунком 0:3. Таким чином, загальний рахунок за два матчі став 3:1 на користь італійської команди.

Єдиний гол у матчі був забитий на 7-й хвилині з пенальті Мохамедом Салахом. Проте “Ліверпуль” не зміг забити ще гол та витримати тиск суперника. Тепер “Аталанта” зіграє у півфіналі проти переможця пари “Бенфіка” – “Марсель”.

Огляд матчу “Аталанта” – “Ліверпуль”

Підписуйтеся на канали TSN.ua у Telegram та Viber, а також сторінки TSN.ua та ТСН Проспорт у Facebook.

Висновок

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи “Ліверпуль” не зміг переграти “Аталанту” після розгромної поразки у першому поєдинку. “Аталанта” забезпечила собі місце у півфіналі, де зустрінеться з переможцем пари “Бенфіка” – “Марсель”.

Джерело: tsn.ua