Ліверпуль перемагає Фулгем з рахунком 1:3 та дорівнює Арсеналу в АПЛ.

Головна сторінка » Ліверпуль перемагає Фулгем з рахунком 1:3 та дорівнює Арсеналу в АПЛ.

У стартовому складі матчу з “Фулгем” тренер “Ліверпуля” Юрген Клопп здивував відсутністю деяких ключових гравців, включаючи Мохамеда Салаха та Алексіса Мак Аллістера. Проте, це рішення не завадило команді домогтися перемоги з рахунком 3:1. У ході матчу “Ліверпуль” демонстрував свою готовність стримувати натиск суперника, створюючи моменти біля воріт “Фулгем”. Голи забили Трент Александер-Арнольд, Раян Ґравенберх та Діогу Жота. Перемога дозволила “Ліверпулю” підкріпити свою позицію на другому місці в турнірній таблиці АПЛ. Гра була спокійною, що дало можливість основним гравцям команди отримати відпочинок.
Юрген Клопп розширює свій стартовий склад і дає відпочити кільком ключовим гравцям, які не змогли пройти “Аталанту” у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи. У стартовому складі не було Мохамеда Салаха, Алексіса Мак Аллістера, Домініка Собослая та Дарвіна Нуньєса. Це несподіване рішення від німецького тренера, особливо з урахуванням того, що АПЛ є останньою нагородою, за яку бореться “Ліверпуль”.

Згадуючи складність трьох попередніх матчів з “Фулгем” у цьому сезоні, почалися сумніви щодо можливої втрати очок у боротьбі за чемпіонський титул. Команда Марка Сілви не створювала багато проблем на початку гри, але показала готовність стримувати натиск суперника. “Ліверпуль” мав складності у створенні моментів, але в середині першого тайму Трент Александер-Арнольд забив гол з штрафного удару.

Після гола господарі згадали, що вони також можуть грати футбол і атакувати. Вони створили кілька моментів біля воріт “Ліверпуля” і зрівняли рахунок перед перервою. У другому таймі “Ліверпуль” вийшов набагато активніше і швидше. Раян Ґравенберх забив другий гол для команди після удару з-за меж штрафного майданчика. Потім Діогу Жота забив третій гол після комбінації з Коді Ґакпо.

В кінці гри Родріґо Муніз промахнувся з хорошої позиції. “Ліверпуль” здобув перемогу з рахунком 3:1 і розташувався на другому місці в турнірній таблиці. Це була спокійна перемога, в якій основні гравці команди отримали відпочинок.

АПЛ, 34-й тур
Стадіон: “Крейвен Коттедж” (Лондон)
Головний суддя: Крейґ Поусон (Англія)
“Фулгем” – “Ліверпуль” 1:3
Голи: Кастань (45+2) — Александер-Арнольд (32), Ґравенберх (53), Жота (72)
“Фулгем”: Лено — Кастань, Адарабіойо, Бессі, Робінсон — Палінья (Кейрні, 71), Лукіч — Де Кордова-Рід (Уілсон, 70), Перейра, Івобі (Траоре, 85) — Муніз
“Ліверпуль”: Аліссон — Александер-Арнольд (Ґомес, 80), Куанса, ван Дейк, Робертсон — Елліотт, Ендо, Ґравенберх (Мак Аллістер, 74) — Ґакпо (Собослай, 87), Жота (Нуньєс, 74), Діас (Салах, 75)
Попередження: Палінья (30), Адарабіойо (39), Кастань (80)

Висновок: “Ліверпуль” здобув важливу перемогу з рахунком 3:1 над “Фулгем”. Це була спокійна гра для команди, яка дозволила основним гравцям відпочити.

Джерело: ua-football.com