Головна сторінка » Минай – Динамо 1:3: Київ втратив контроль над грою, але не зміг здобути перемогу в УПЛ.

Матч “Минаєм” – “Динамо” 1:3. Киянам вдалося здобути перемогу в цьому матчі, який пройшов досить легко для них. У першому таймі “Динамо” контролювало гру і забило два голи, але могло забити ще більше. Проте, в другому таймі “Минаю” зміг зрівняти рахунок, але в кінці гри “Динамо” забило третій гол і здобуло перемогу.

Цей матч був особливим, тому до нього застосовувалися спеціальні регламентні норми. Гравці, які починали попередній матч, повинні були знову бути в стартовому складі або повністю відсутніми в заявці. Також не діяли дискваліфікації Волошина і Корнійчука, отримані в попередньому турі.

У першому таймі “Динамо” мало велику перевагу. “Минаю” грали пасивно і без енергії, тому для киян цей матч був легким тренуванням. Вони проводили комбінаційні дії і брали участь у побудові атак. “Минаю” пропустили лише два голи.

Першій гол забив Віталій Буяльський, а другий гол був автоголом Нємчанінова. У другому таймі “Минаю” зміг зрівняти рахунок завдяки голу Корабліна. Проте “Динамо” не змогло активізуватися в другому таймі, особливо після заміни Буяльського і Ярмоленка. “Минаю” мали свої шанси на вирівнювання, але не змогли їх використати. В кінці гри “Динамо” знову набрало ініціативу і забило третій гол, здобувши перемогу з рахунком 3:1.

Українська Прем’єр-ліга, 16-й тур. Матч “Минаєм” – “Динамо” завершився з рахунком 1:3. Голи забили Буяльський, Нємчанінов (автогол) і Волошин.

“Минаю”: Бандура – Дмитрук, Скиба, Нємчанінов, Кисіль – Петько, Вітенчук (Семотюк), Демиденко (Устименко), Кораблін (Гунічев), Вакула (Корнійчук) – Попов (Ременяк).

“Динамо”: Бущан – Тимчик, Попов, Дячук, Дубінчак – Андрієвський – Ярмоленко (Діалло), Буяльський (Шепелєв), Кабаєв (Шапаренко), Волошин – Ванат (Пономаренко).

Попередження: Дмитрук, Кисіль – Ярмоленко, Ванат.

Загальний висновок: Цей матч був контрастним, з командами, які грали якісно лише в одному таймі.

Цитата автора сайту: “Матч “Минаєм” – “Динамо” був цікавим і напруженим, але кияни змогли здобути перемогу завдяки своїй перевазі в першому таймі і ефективності в кінці гри”.

Джерело: ua-football.com