Головна сторінка » Рома” перемагає “Мілан” у меншості та досягає півфіналу Ліги Європи, “Баєр” виграє проти “Вест Гему” (відео)

У матчах-відповідях 1/4 фіналу Ліги Європи “Рома” здобула перемогу над “Міланом” з рахунком 2:1, а “Баєр” зіграв унічию з “Вест Гемом” 1:1. В результаті цих матчів, “Рома” та “Баєр” стали першими півфіналістами турніру. У матчу “Рома” – “Мілан” римляни вийшли вперед завдяки голам Джанлуки Манчіні та Пауло Дібала, але після червоної картки Зекі Челіка, “Мілан” забив гол з чисельною перевагою, але це не врятувало їх від поразки.

У матчу “Баєр” – “Вест Гем” “Баєр” забив першим, але “Вест Гем” зумів відповісти голом на останніх хвилинах гри. Загальний рахунок у двох матчах був 3:1 на користь “Баєра”, який тепер зустрінеться з “Ромою” у півфіналі.

У другому півфінальному матчі зустрінуться “Аталанта” та переможець пари “Бенфіка” – “Марсель”.

Цитата автора сайту: “Рома та Баєр стали першими півфіналістами Ліги Європи після перемог над Міланом та Вест Гемом відповідно.”

Висновок автора сайту: “Перші півфіналісти Ліги Європи визначилися після цікавих матчів, де “Рома” та “Баєр” зуміли здобути перемоги над своїми суперниками.”

Перші півфіналісти Ліги Європи визначилися

У матчах-відповідях 1/4 фіналу Ліги Європи “Рома” здобула перемогу над “Міланом” з рахунком 2:1, а “Баєр” зіграв унічию з “Вест Гемом” 1:1.

У поєдинку “Рома” – “Мілан” римляни вийшли вперед на 12-й хвилині завдяки голу Джанлуки Манчіні. На 22-й хвилині Пауло Дібала подвоїв перевагу “вовків”. На 31-й хвилині римська команда залишилася в меншості після червоної картки Зекі Челіка. “Мілан” скористався чисельною перевагою і забив гол на 85-й хвилині завдяки Маттео Габбії. Загальний рахунок у двох матчах став 3:1 на користь “Роми”, яка тим самим пройшла до півфіналу.

У протистоянні “Баєра” та “Вест Гема” перший матч завершився перемогою “Баєра” з рахунком 2:0. У матчі-відповіді Майкл Антоніо відкрив рахунок на 13-й хвилині, але Джеремі Фрімпонг відігрався на 89-й хвилині. Загальний рахунок у двох матчах став 3:1 на користь “Баєра”, який тепер зустрінеться з “Ромою” у півфіналі.