Рома перемогла Мілан і пройшла до півфіналу Ліги Європи

Головна сторінка » Рома перемогла Мілан і пройшла до півфіналу Ліги Європи

У другому матчі чвертьфіналу Ліги Європи Рома здобула перемогу над Міланом з рахунком 2:1 і, враховуючи результат першого матчу (1:0), вийшла у півфінал. Навіть граючи в меншості з 31-ї хвилини, господарі змогли забити два голи.

Деталі матчу

Рома – Мілан 2:1 (перший матч Рома виграла 1:0)

Голи: Манчіні, 12, Дібала, 22 – Габбіа, 86

Склади команд:

Рома: Свілар, Челік, Смолінг, Манчіні, Спінаццола, Пеллегріні (Санчеш, 81), Паредес, Бове (Анхельньо, 82), Ель-Шаараві, Дібала (Льоренте, 43), Лукаку (Абрахам, 29)

Мілан: Меньян, Калабрія (Рейндерс, 46), Габбіа, Томорі, Ернандес, Беннасер (Йович, 40), Муса (Флоренці, 69), Пулішич (Окафор, 69), Лофтус-Чік (Чуквуезе, 46), Леау, Жиру

Вилучений: Челік, 31

Висновок

Рома здобула перемогу над Міланом і вийшла у півфінал Ліги Європи. Незважаючи на гру в меншості, господарі зуміли забити два голи і забезпечити собі місце у наступному етапі змагань. У півфіналі Рома зустрінеться з Баєром, чемпіоном Німеччини.