Головна сторінка » Відео гола та огляд півфіналу Ліги чемпіонів: ПСЖ програє Борусії Дортмунд з рахунком 0:1 – Футбол 24

Борусія здобула мінімальну перемогу у першому півфіналі Ліги чемпіонів завдяки точному удару Фюлькруга. У другому матчі команд до перерви голів не було, але після відпочинку Дортмунд вийшов вперед.

У другому таймі Борусія отримала кутовий, який виконав Брандт. Хуммельс замкнув навіс на дальній стійці після того, як Беральдо не зміг зупинити його.

ПСЖ створив достатньо моментів для забиття. Мбаппе, Вітінья, Рамуш і Заїр-Емері могли забити, але Борусія витримала. Воротар команди врятував гостей 4 рази. Таким чином, Дортмунд пройшов у фінал Ліги чемпіонів.

Заголовок: Борусія обіграла ПСЖ і вийшла у фінал ЛЧ – Хуммельс згадав Шахтар та зупинив Мбаппе.

Цитата автора сайту: “Борусія повторно обіграла ПСЖ і сенсаційно вийшла у фінал Ліги чемпіонів – Хуммельс згадав Шахтар та разом з Фортуною зупинив Мбаппе”.

Висновок автора сайту: Борусія здобула важливу перемогу над ПСЖ і заслужено пройшла у фінал Ліги чемпіонів. Хуммельс був одним із героїв матчу, згадавши свої дні в Шахтарі та вдало зупинивши Мбаппе.

Джерело: football24.ua