Головна сторінка » Ісмаїлі допоміг Ліллю здобути вольову перемогу, Ніцца закріпилася в зоні Ліги Європи

У цьому турі Ліги 1 відбулося декілька захоплюючих матчів, що принесли кілька несподіваних результатів і впливатимуть на боротьбу за місця в Лізі чемпіонів та вильоту з ліги. Особливо виділяються “Лілль” і “Ніцца”, які зміцнили свої позиції у турнірній таблиці. “Лілль” здобув складну перемогу над “Сен-Сімфор’єном”, завдяки голам Ісмаїлі та Язиджі. Зараз вони займають третю позицію в зоні Ліги чемпіонів і чекають на результат матчу “Бреста” проти “Ренна”. “Ніцца” також змогла повернутися до переможних результатів, перемігши “Стад де ла Мено” завдяки голам Баква, Данте та Сансона. Зараз “Ніцца” посідає п’яту позицію. Окрім того, головний аутсайдер Ліги 1 “Клермон” здивував усіх своєю грою і розгромив “Реймс” з рахунком 4:0. Чам та Рашані забили по два голи, а “Клермон” заробив важливі чотири очки в боротьбі за виживання. “Лор’ян” також мав шанс на сенсацію, але програв “Тулузі” після перерви. Загалом, цей тур Ліги 1 приніс кілька цікавих матчів та несподіваних результатів, які стануть важливими факторами в боротьбі за місця в Лізі чемпіонів та вильоту з ліги.

Цей тур Ліги 1 приніс декілька цікавих матчів та несподіваних результатів, які вплинуть на боротьбу за місця в Лізі чемпіонів та вильоту з ліги.

“Лілль” зміцнив свою позицію в зоні Ліги чемпіонів після складної перемоги над “Сен-Сімфор’єном”. Матч розпочався не найкраще для “Лілля”, коли Бенталеб вчинив фол у своїй штрафній, що призвело до пенальті, який реалізував Мікаутадзе. Однак, “Мец” не зміг утримати перевагу, і “Лілль” зумів повернути гру на свою користь. Ісмаїлі та Язиджі забили голи, які принесли “Ліллю” важливі три очки. Зараз “Лілль” займає третю позицію і чекає на результат матчу “Бреста” проти “Ренна”.

“Ніцца” також повернулася до переможних результатів і займає п’яте місце після перемоги над “Стад де ла Мено”. Сценарій матчу був схожий на попередній, коли фаворит пропустив першим, але потім зумів відновити рахунок. Баква вивів “Ніццу” вперед, але Гессан відповів з пенальті. У другому таймі Данте та Сансон забили голи і забезпечили перемогу “Ніцці”.

У інших матчах головний аутсайдер Ліги 1, “Клермон”, здивував усіх своєю грою і розгромив “Реймс”. Чам та Рашані забили по два голи, а “Клермон” заробив важливі чотири очки. “Лор’ян” також мав шанс на сенсацію, але програв “Тулузі” після перерви.

Загалом, цей тур Ліги 1 приніс декілька цікавих матчів та несподіваних результатів. “Лілль” та “Ніцца” зміцнили свої позиції у турнірній таблиці, а “Клермон” продовжує боротьбу за порятунок від вильоту.

За матеріалами сайту “UA-Футбол”.

Цитата автора сайту: “Цей тур Ліги 1 приніс декілька цікавих матчів та несподіваних результатів, які вплинуть на боротьбу за місця в Лізі чемпіонів та вильоту з ліги”.

Джерело: ua-football.com