Ліга 1: Ліон та Брест зіграли неймовірний матч з переможним голом на 90+16

Головна сторінка » Ліга 1: Ліон та Брест зіграли неймовірний матч з переможним голом на 90+16

У 29-му турі чемпіонату Франції відбулися три захоплюючі поєдинки, які не залишили байдужими футбольних прихильників. У першому поєдинку місцевий клуб Гавр зустрічався з командою «Нант», а «Клермон» та «Монпельє» зіштовхнулися у другому матчі. Однак найцікавішим був третій поєдинок, який відбувся у Ліоні.

Гавр не зміг здобути перемогу над «Нантом» та поступився з рахунком 0:1. Через невдалий перший тайм, команді не вдалося вирівняти рахунок та забити гол на останній хвилині матчу.

У другому поєдинку «Клермон» та «Монпельє» змогли поділити очки, залишивши поле з рахунком 1:1. Обидві команди продемонстрували свою силу та стійкість, не дозволяючи суперникам забити більше одного голу протягом матчу.

Проте, найемоційнішим був поєдинок між «Ліоном» та «Брестом». Господарі відкрили рахунок, але «Брест» зумів зрівняти рахунок та навіть вийти вперед, забивши три голи починаючи з середини другого тайму. Однак, на останній хвилині матчу «Ліон» зміг вирвати перемогу та забити четвертий гол, завершивши гру з рахунком 4:3.

Ці результати мають велике значення для турнірної таблиці, оскільки можуть вплинути на боротьбу команд за лідерство. Нант здобув важливу перемогу, Клермон та Монпельє розійшлися миром, а «Ліон» продемонстрував свою волю до перемоги та зумів здобути три бали на останній хвилині матчу проти «Бреста».

Три матчі відбулися у 29-му турі чемпіонату Франції

14 квітня відбулися три поєдинки у чемпіонаті Франції. У першому матчі місцевий клуб Гавр поступився «Нанту» з рахунком 0:1. У другому матчі «Клермон» та «Монпельє» розійшлися миром з рахунком 1:1.

Особливо цікавим видався третій матч, який відбувся у Ліоні. Господарі відкрили рахунок, але «Брест» зумів забити три голи у середині другого тайму. Проте, «Ліон» не здався і зумів вирвати перемогу на 90+16 хвилині.

Результати матчів:

Гавр – Нант – 0:1

Гол: Бамба (90+2)

Клермон – Монпельє – 1:1

Голи: Чам (45+4) – Кулібалі (56)

Ліон – Брест – 4:3

Голи: Толіссо (18), Ляказетт (70), Тальяфіко (79), Мейтленд-Найлз (90+16) – Муньє (60), Кастільо (64, 67)

Вилучення: Тальяфіко (86, друга жовта) – Ліс-Мелу (86, друга жовта)

Турнірна таблиця

Висновок

У 29-му турі чемпіонату Франції відбулися цікаві поєдинки, де команди продемонстрували свою волю до перемоги. Нант здобув мінімальну перемогу над Гавром, а Клермон та Монпельє розійшлися миром. Найбільш захоплюючим був матч у Ліоні, де «Ліон» зумів здобути перемогу над «Брестом» у самому кінці гри. Ці результати вплинули на турнірну таблицю, де команди продовжують боротися за лідерство.

Джерело: sport.ua