Ліга 1: Ліон здійснив вражаючий камбек і переміг Брест з рахунком 4:3

Головна сторінка » Ліга 1: Ліон здійснив вражаючий камбек і переміг Брест з рахунком 4:3

У 29-му турі Ліги 1 відбувся захоплюючий поєдинок між Ліоном і Брестом, який завершився з рахунком 4:3 на користь господарів. Гравці обох команд показали вражаючу гру, забивши семеро голів.

Перед початком матчу очікувалося, що цей тур буде нудним через відсутність гри ПСЖ і “Марселя”, а також перенесення матчу “Монако” – “Лілль”. Однак, “Брест” зумів зробити цей тур незабутнім, представивши неймовірний футбол у гостях у “Ліона”. Можна сказати, що це був найкращий матч у французькому сезоні.

Перед початком гри “Ліон” був у хорошій формі, вийшов до фіналу Кубка Франції і не програвав протягом 4 матчів у Лізі 1. Однак, у них не було реальної мотивації в чемпіонаті, оскільки вони вже забезпечили собі місце в Лізі Чемпіонів. З іншого боку, “Брест” проводить найкращий сезон у своїй історії і намагається прорватися до Ліги Чемпіонів.

У першому таймі “Ліон” забив перший гол, але “Брест” зміг вирівняти рахунок і навіть вийти вперед. Здається, що гості здобудуть перемогу, але “Ліон” не здався і зрівняв рахунок. У заключній хвилині матчу “Ліон” забив переможний гол з пенальті.

Цей матч показав, наскільки сильно “Ліон” може бути, коли вони налаштовані на гру. Вони показали характер і волю до перемоги, як у фіналі Кубка. Хоча ця перемога не має великого значення для турнірної таблиці, вона дала команді впевненість перед фіналом Кубка.

Заголовок: Ліон здобуває важку перемогу над Брестом у найкращому матчі сезону

Цитата автора сайту: “Цей матч показав, наскільки сильно ‘Ліон’ може бути, коли вони налаштовані на гру.”

Ліон здобуває важку перемогу над Брестом у найкращому матчі сезону

Цитата автора сайту: “Цей матч показав, наскільки сильно “Ліон” може бути, коли вони налаштовані на гру.”

Джерело: ua-football.com