Ліон перемагає команду Фонсеки з сімома голами

Головна сторінка » Ліон перемагає команду Фонсеки з сімома голами

У 32 турі чемпіонату Франції відбувся неймовірно захоплюючий поєдинок між “Ліллем” та “Ліоном”. Обидві команди виступають в топ-групі чемпіонату і вони дали болельщикам все, чого вони могли очікувати. Гра завершилася драматичною перемогою гостей з рахунком 4:3. Протягом матчу “доги” вели з рахунком 2:0, але “Ліон” зумів зрівняти рахунок на 82-й хвилині. Однак, це була лише початок захоплюючої кінцівки, в якій на 85-й хвилині “ткачі” забили ще два голи, принісши собі перемогу. Цей матч став свідком справжнього поєдинку і дарував футбольним фанатам незабутні емоції.
+ Вартість матеріалу: 5$

Драматична перемога “Ліона” над “Ліллем” з рахунком 4:3

У 32 турі чемпіонату Франції відбувся захоплюючий поєдинок між “Ліллем”, яким керує колишній тренер донецького “Шахтаря” Паулу Фонсека, та “Ліоном”. Гра завершилася драматичною перемогою гостей з рахунком 4:3.

На протязі матчу “доги” вели з рахунком 2:0, але на 82-й хвилині суперники зрівняли рахунок. Проте команди продемонстрували захоплюючу кінцівку – на 85-й хвилині “ткачі” відповіли голами Ляказетта та Бальде, забезпечивши собі перемогу.

Результати 32 туру чемпіонату Франції

Лілль – Ліон – 3:4

Голи: Діакіте, 21, 85, Женрова, 37 – Бенрахма, 67, Фофана, 82, Ляказетт, 89, Бальде, 90+2

Турнірна таблиця

Висновок автора сайту:

Цей захоплюючий поєдинок між “Ліллем” та “Ліоном” підкреслює непередбачуваність та емоційність французького чемпіонату. Обидві команди продемонстрували велику боротьбу та вміння забивати голи. Незважаючи на поразку, “Лілль” показав сильну гру та визначеність. Завдяки цьому матчу футбольні фанати отримали незабутні емоції.

Джерело: sport.ua