Марсель перемагає Ланс з рахунком 2:1, Обамеянг продовжує привертати увагу.

Головна сторінка » Марсель перемагає Ланс з рахунком 2:1, Обамеянг продовжує привертати увагу.

У 31-му турі Ліги 1 “Марсель” зумів здобути домашню перемогу над “Лансом” з рахунком 2:1. Героєм матчу став П’єр-Емерік Обамеянг, який відзначився голом на 1-й хвилині гри. Гуйє подвоїв перевагу “Марселя” на 85-й хвилині, але Саїд зміг відповісти голом на 77-й хвилині.

Ця перемога стала першою позитивною для “Марселя” в Лізі 1 протягом останніх 5 турів. Хоча команда все ще далека від боротьби за місце в Лізі Чемпіонів або Лізі Європи, вона наблизилася до 6-го місця в турнірній таблиці, де розташований “Ланс”.

На початку матчу “Марсель” вразив своїх вболівальників чудовим дебютом. Вже на 1-й хвилині Обамеянг забив гол після передачі від Ндіайя. Габонець мав ще кілька можливостей забити, але голкіпер “Ланса” Самба не дозволив йому втретє порадувати свою команду.

Гості почали проявляти активність лише під кінець першого тайму. Сотока навіть вдалося влучити в штангу з гострого кута. “Марсель” намагався заспокоїти гру, але не зміг утримати рахунок. Айдара прорвався по правому флангу і зрівняв рахунок, але “Марсель” швидко відновив перевагу.

Обамеянг створив гольову ситуацію для Гуйє, який забив переможний гол на 85-й хвилині і приніс “Марселю” 3 очки.

Склади команд:

• Марсель: Лопес, Клосс (Луїс Енріке, 79), Жиго, Мурільо (Онана, 72), Балерді, Гарсія, Верету, Харіт (Кондогбіа, 65), Гуйє, Ндіай (Сарр, 65), Обамеянг
  • Ланс: Самба, Айдара, Данзо, Медіна, Мачадо (Сішуба, 76), Франковський, Менді (Агілар, 81), Фюльжені (Кошта, 62), Ель-Енауї (Саїд, 62), Сотока, Ваї (Діуф, 76)

Висновок автора:

Ця перемога “Марселя” над “Лансом” дозволила команді здобути перший позитивний результат в Лізі 1 за останні 5 турів. Хоча шанси на участь в Лізі Чемпіонів або Лізі Європи все ще незначні, “Марсель” продовжує покращувати свою гру та наближатися до верхньої частини турнірної таблиці.

Марсель здобув перемогу над Лансом з рахунком 2:1

Джерело: ua-football.com