Монако відкладає святкування ПСЖ, Фонсека не потрапив до топ-3.

Головна сторінка » Монако відкладає святкування ПСЖ, Фонсека не потрапив до топ-3.

У матчі 29-го туру Ліги 1 Монако змагався проти Лілля і зумів здобути важливу перемогу з рахунком 1:0. Цей результат не тільки затримав чемпіонство ПСЖ, але й майже гарантує “Монако” друге місце в турнірній таблиці та участь в Лізі Чемпіонів. У другому матчі, Марсель і Ніцца ділили очки з рахунком 2:2, але цей результат не поліпшує їх шансів у Європейських кубках. Детальніше про ці матчі і їх вплив на турнірну таблицю та майбутність команд – у нашій статті.

Монако здобуває важливу перемогу над Ліллем

У матчі 29-го туру Ліги 1 Монако змагався проти Лілля і зумів здобути перемогу з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі був забитий Фофаною на 61-й хвилині.

Склад Монако: Маєцький, Вандерсон, Маріпан, Керер, Акліуш (Кулібалі, 87), Діата, Мінаміно, Закарія, Фофана, Бен Єддер (Камара, 83), Балогун (Емболо, 68)

Склад Лілля: Шевальє, Сантуш, Діакіте, Йоро, Ісмаїлі, Андре (Буадді, 57), Бенталеб, Гомес, Гудмундссон (Язиджі, 66), Гаральдссон (Жегрова, 66), Девід (Кабелла, 66)

Марсель і Ніцца діляться очками

У другому матчі 29-го туру Марсель зіграв внічию з Ніццою з рахунком 2:2. Голи були забиті Клоссом на 31-й хвилині, Обамеянгом з пенальті на 56-й хвилині, Моффі на 13-й хвилині і Баром на 72-й хвилині.

Вилучення: Мумбанья на 45+2 хвилині

Склад Марселя: Лопес, Клосс (Мурільо, 65), Жиго, Гарсія, Балерді, Кондогбіа (Онана, 90), Верету (Унаї, 90), Харіт (Гуйє, 65), Обамеянг, Мумбанья, Луїс Енріке (Ндіай, 80)

Склад Ніцци: Булка, Менді (Будауї, 65), Данте, Тодібо, Бар, Сансон (Лаборд, 65), Росаріо, Тюрам, Бога, Моффі (Гессан, 57), Чо (Клод-Моріс, 82)

“Монако” затримує чемпіонство ПСЖ, перемігши “Лілль” з мінімальним рахунком 1:0. Ця перемога також практично гарантує “Монако” друге місце в турнірній таблиці, оскільки вони мають 5 пунктів переваги над найближчим переслідувачем за 4 тури до кінця сезону. З урахуванням легкого розкладу матчів (“Ліон” і 3 команди з нижньої частини таблиці), “Монако” майже гарантовано забезпечує собі місце в Лізі Чемпіонів.

Цей результат є великою невдачею для команди Паулу Фонсеки. Навіть у разі нічиєї, вони могли випередити “Брест” у боротьбі за третє місце завдяки кращій різниці м’ячів. Тепер їм залишається сподіватися, що “Брест” продовжить свою серію з 2 поразок.

В цілому, “Лілль” міг розраховувати на нічию у цьому матчі, хоча вони грали гірше за “Монако”. Бен Єддер не зміг забити гол вже восьмий матч поспіль, пропустивши кілька можливостей з надвигнутих позицій. Однак, Фофана забив гол здалеку і приніс своїй команді перемогу.

У паралельному матчі “Ніцца” могла наблизитися до “Лілля”, але не змогла перемогти на “Велодромі”, навіть граючи у чисельній перевазі. Необережний стиль гри Фаріолі коштував їм дорого. “Марсель” пропустив першим, але зумів вирівняти рахунок після голу Обамеянга з пенальті. У підсумку, Бар врятував “Ніцці” одне очко. Це трохи поліпшило їх становище, але шанси на участь у Лізі Чемпіонів і Лізі Європи для “Ніцци” дуже малі.

Висновок автора сайту:

У цих матчах Монако здобуло важливу перемогу над Ліллем, затримавши чемпіонство ПСЖ, та практично гарантувало собі друге місце в турнірній таблиці. У той же час, Марсель і Ніцца ділили очки, але цей результат не допомагає ні одній з команд покращити своє становище в боротьбі за місця в єврокубках.

Джерело: ua-football.com