Монпельє перемагає Лор’ян у боротьбі за виживання в Лізі 1

Головна сторінка » Монпельє перемагає Лор’ян у боротьбі за виживання в Лізі 1

У 28 турі французької Ліги 1 зійшлися команди Монпельє та Лор’ян, які обидві перебувають у складній ситуації і намагаються уникнути вильоту з ліги. Цей матч був вкрай важливим для обох команд, як підтверджується сімома жовтими картками, показаними гравцям під час гри. У цьому поєдинку було забито всього два голи – Саванье виконав пенальті на 55-й хвилині, вивівши Монпельє вперед, а Карамо подвоїв перевагу господарів на 90-й хвилині, забивши другий гол. Ця перемога дозволяє Монпельє продовжити боротьбу за виживання у лізі і сподіваємося, що команда зможе показати ще кращі результати у майбутніх матчах і зберегти своє місце у Лізі 1.

Монпельє перемагає Лор’ян у битві за виживання

У 28 турі французької Ліги 1 зійшлися команди Монпельє та Лор’ян, які знаходяться у важкій ситуації і намагаються уникнути вильоту з ліги.

Цей матч був вкрай важливим для обох команд, що підтверджується сімома жовтими картками, які були показані гравцям. Голів у матчі було всього два. На 55-й хвилині Саваньє реалізував пенальті та вивів Монпельє вперед. А на 90-й хвилині Карамо подвоїв перевагу господарів, забивши другий гол.

2023-24, Чемпіонат Франції

Монпельє – Лор’ян 2:0 (0:0)
Голи: Саванір, 55 (пенальті) (1:0); Карамо, 91 (2:0)

Монпельє: Лекомт; Саньян; Омерагіч; Девін Л.; Чато Е.; Норден; Аль-Тамарі (Кулібалі Т., 46); Хазрі (Карамо, 71); Феррі Ж. (Жюльєн, 78); Шотар; Саванір
Запасні: Берто; Сако Ф.; Хефті С.; Делайє; Леруа Л.; Адамс Ак.
Попередження: Феррі Ж. 14; Саванір 42; Хазрі 61

Лор’ян: Мвого; Аджей Н.; Абержель; Мендi Ф.; Йонгва (Менді Б., 77); Туре Іс.; Карі Ай. (Понсо, 69); Кацеріс; Луза; Буанані (Крупі, 81); Бамба Мох. (Бамба Дьєнг, 81)
Запасні: Гоміс А.; Ле Брі; Калулу; Лапорт Ж.; Бакайоко
Попередження: Йонгва 44; Мендi Ф. 45; Аджей Н. 51

2023-24, Чемпіонат Франції: Турнірна таблиця

Висновок

У матчі між Монпельє та Лор’ян, який відбувся у рамках 28 туру Ліги 1, Монпельє здобув важливу перемогу з рахунком 2:0. Цей результат дозволяє команді продовжити боротьбу за виживання у лізі. Голи, забиті Саваньєм та Карамо, стали вирішальними у цьому поєдинку. Сподіваємося, що Монпельє зможе показати ще кращі результати у майбутніх матчах і зберегти своє місце у Лізі 1.

Джерело: terrikon.com