ПСЖ змогло зрівняти рахунок у кінці матчу проти останньої команди Ліги 1.

Головна сторінка » ПСЖ змогло зрівняти рахунок у кінці матчу проти останньої команди Ліги 1.

У двох матчах 28-го туру Ліги 1, які відбулися 6 квітня, визначився остаточний рахунок – нічия. У першому матчі, на полі “ПСЖ” з “Клермоном”, команда з нижньої частини турнірної таблиці майже вирвала перемогу, але Гонсалу Рамуш забив на останній хвилині зрівнюючий гол, принісши “ПСЖ” нічию. Натомість у другому матчі “Ланс” проти “Гавра” голи були забиті на 58-й та 78-й хвилинах, на мріювання для обох команд. Ці матчі стали частиною 28-го туру чемпіонату Франції з футболу, який продовжує розпалювати бажання та інтригу серед фанатів.
6 квітня відбулися два матчі 28-го туру чемпіонату Франції з футболу. У першому матчі “ПСЖ” приймав “Клермон” на своєму полі. Хоча “Клермон” знаходиться на останньому місці у турнірній таблиці, вони майже змогли перемогти. Гонсалу Рамуш забив гол на 85-й хвилині, вирівнявши рахунок і принісши “ПСЖ” нічию. Варто зазначити, що Кіліан Мбаппе, який почав матч на лавці запасних, вийшов на поле лише на 67-й хвилині.

У другому матчі дня “Ланс” та “Гавр” зіграли унічию з рахунком 1:1. Голи були забиті Франковським на 58-й хвилині для “Лансу” та Саббі на 78-й хвилині для “Гавра”.

Це був 28-й тур Ліги 1, який відбувся 6 квітня.

Завершився матч “ПСЖ” проти “Клермон” з рахунком 1:1. Гонсалу Рамуш забив гол на 85-й хвилині, дозволивши “ПСЖ” здобути нічию. #PSGCF63 #Ligue1

Висновок автора сайту: У двох матчах 28-го туру Ліги 1 відбулися нічиї. “ПСЖ” змогли вирвати нічию у матчі проти “Клермон” завдяки голу Гонсалу Рамуша на останній хвилині гри.

Джерело: sport.ua