Головна сторінка » Результат матчу Марсель проти Ніцци: нічия 2:2. Огляд гри та відео забитих голів.

У 29-му турі Ліги 1 відбувся поєдинок між “Марселем” та “Ніццою”, який завершився з рахунком 2:2. Протягом усього другого тайму господарі поля грали в меншості після вилучення камерунського форварда Мумбанья на 45+1 хвилині.

Відеоогляд матчу “Марсель” – “Ніцца”

Матч відбувся на стадіоні “Стад Велодром” у Марселі. У цій зустрічі команди поділили очки, забивши по два голи. Голи були забиті Моффі (13′), Клосс (31′), Обамеянг (56′) та Бар (72′).

На останніх хвилинах матчу Обамеянг мав можливість принести перемогу своїй команді, але його удар влучив у перекладину. В цьому сезоні чемпіонату Франції габонський форвард провів 30 матчів, в яких забив 13 голів та віддав 7 асистів. Він також є найкращим бомбардиром Ліги Європи, де в 11 матчах забив 10 голів та віддав 3 асисти.

Висновок: Матч між “Марселем” та “Ніццою” завершився внічию з рахунком 2:2. Обамеянг, хоча й мав шанс на перемогу, не зміг реалізувати свою можливість. Загалом, він продемонстрував вражаючі результати у цьому сезоні, ставши одним з найкращих бомбардирів Ліги 1 та Ліги Європи.