Результати 28 туру Ліги 1: ПСЖ, Клермон, Ланс та Гавр зіграли внічию

Головна сторінка » Результати 28 туру Ліги 1: ПСЖ, Клермон, Ланс та Гавр зіграли внічию

У 28 турі французької Ліги 1 відбулися два поєдинки, які закінчилися нічиєю. У першому матчі Ланс зіграв проти Гавра і рахунок залишився 1:1. У другому поєдинку ПСЖ зустрівся з Клермоном і також закінчився з рахунком 1:1. Ці результати вплинули на турнірну таблицю, де ПСЖ продовжує лідирувати з великою перевагою.

Ланс і Гавр зіграли внічию у 28 турі Ліги 1

У 28 турі французької Ліги 1 відбулися два поєдинки, в яких команди не змогли визначити переможця.

Першим матчем була зустріч між Лансом і Гавром. Гол Франковського на 58-й хвилині дав перевагу Лансу, але Саббі з Гавра зумів врятувати свою команду, забивши пенальті на 78-й хвилині. Остаточний рахунок – 1:1.

У другому поєдинку ПСЖ приймав Клермон. Кейта відкрив рахунок на 32-й хвилині, але Рамос з ПСЖ забив гол на 85-й хвилині, врятувавши свою команду від поразки. Матч закінчився з рахунком 1:1.

Ці результати вплинули на турнірну таблицю. ПСЖ продовжує лідирувати з перевагою 12 очок над другим Брестом. Напередодні Лілль переміг Марсель у центральному матчі 28 туру чемпіонату Франції.

Висновок

У 28 турі Ліги 1 відбулися два поєдинки, в яких команди не змогли визначити переможця. Ланс і Гавр зіграли внічию з рахунком 1:1, а ПСЖ і Клермон також поділили очки, завершивши матч з рахунком 1:1. ПСЖ продовжує лідирувати в турнірній таблиці з перевагою 12 очок над Брестом.

Джерело: champion.com.ua