Відео голів матчу “Барселона” проти “ПСЖ” з рахунком 1:4

Головна сторінка » Відео голів матчу “Барселона” проти “ПСЖ” з рахунком 1:4

У матчі, який відбувся 16 квітня на стадіоні “Олімпік Льюїс Компаніс” у Барселоні, ПСЖ зійшовся з “Барселоною” у цікавому протистоянні. Відразу ж з першого тайму гра була насиченою подіями, з “Барселони” забив гол на 40-й хвилині, але ПСЖ відповів двома голами на 52-й і 61-й хвилинах. У другому таймі ПСЖ продовжив свою перевагу, забивши ще два голи на 54-й і 89-й хвилинах. Загальний рахунок матчу став 4:1 на користь ПСЖ.

Гра була напруженою, але ПСЖ демонстрував вражаючу гру і заслужено вийшов у півфінал Ліги чемпіонів. Обидві команди показали високий рівень гри, але ПСЖ був сильнішим і зумів забити 4 голи у ворота “Барселони”. Цей результат дозволить ПСЖ продовжити свій шлях у турнірі і зустрітися з “Боруссією” Д у півфіналі Ліги чемпіонів.

ПСЖ переміг “Барселону” з рахунком 4:1 і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів. Матч відбувся 16 квітня на стадіоні “Олімпік Льюїс Компаніс” у Барселоні. ПСЖ забив чотири голи, а “Барселона” зуміла відповісти лише одним голом. Гра завершилась перемогою ПСЖ, який тепер зустрінеться з “Боруссією” Д у півфіналі Ліги чемпіонів.

Хронологія матчу:
– 1-й тайм: “Барселона” забила гол на 40-й хвилині, але ПСЖ відповів двома голами на 52-й і 61-й хвилинах.
– 2-й тайм: ПСЖ продовжив свою перевагу, забивши ще два голи на 54-й і 89-й хвилинах.

ПСЖ продемонстрував вражаючу гру і заслужено вийшов у півфінал Ліги чемпіонів. Обидві команди показали високий рівень гри, але ПСЖ був сильнішим і заслужено переміг.

Загальний висновок:
Цей матч став дуже цікавим і напруженим протистоянням між “Барселоною” і ПСЖ. ПСЖ продемонстрував свою силу і впевненість, забивши 4 голи у ворота “Барселони”. Ця перемога дозволить ПСЖ продовжити свій шлях у Лізі чемпіонів і зустрітися з “Боруссією” Д у півфіналі.

Джерело: news.telegraf.com.ua