Головна сторінка » Манчестер Сіті” домінує над командою “Шахтаря” та зближається до першого місця в АПЛ (відео)

У перенесеному матчі 29-го туру англійської Прем’єр-ліги, Манчестер Сіті здобув розгромну перемогу над Брайтоном з рахунком 4:0. Вперед вийшов Кевін Де Брейне, забивши гол на 17-й хвилині після навісу Кайла Вокера. Філ Фоден оформив дубль до перерви, один раз забивши зі штрафного, а потім після передачі Бернарду Сілви. На 62-й хвилині Хуліан Альварес забив четвертий гол після пасу від Вокера. Після цієї перемоги, Манчестер Сіті піднявся на друге місце в турнірній таблиці АПЛ, обійшовши Ліверпуль. Наступним суперником Манчестер Сіті буде Ноттінгем, а Брайтон зустрінеться з Борнмутом.

Манчестер Сіті розгромив Брайтон з рахунком 4:0

Манчестер Сіті здобув розгромну перемогу над Брайтоном у перенесеному матчі 29-го туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні “Амекс” закінчився з рахунком 0:4.

На 17-й хвилині гравці Манчестер Сіті вийшли вперед – Кевін Де Брейне забив гол під поперечину після навісу Кайла Вокера з правого флангу.

До перерви команда Хосепа Гвардіоли забила ще два голи – Філ Фоден оформив дубль. Спочатку він забив ударом зі штрафного, а потім відзначився після передачі Бернарду Сілви.

У другому таймі Манчестер Сіті забив четвертий гол. На 62-й хвилині Хуліан Альварес завдав результативного удару, скориставшись пасом від Вокера.

Огляд матчу Брайтон – Манчестер Сіті

Буде додано незабаром.

Після цієї перемоги Манчестер Сіті (76 очок) піднявся на друге місце в АПЛ, обійшовши у турнірній таблиці Ліверпуль (74 бали). Брайтон (44 очки) залишився на 11-й позиції.

У наступному турі Манчестер Сіті зіграє з Ноттінгемом, а Брайтон зустрінеться з Борнмутом.

Цитата автора сайту: “Манчестер Сіті домінував у матчі проти Брайтона і заслужено здобув перемогу з рахунком 4:0.”

Висновок автора сайту: Манчестер Сіті продемонстрував вражаючу гру та забив чотири голи, здобувши впевнену перемогу над Брайтоном.

Джерело: tsn.ua