Головна сторінка » Результати чвертьфіналів Ліги Європи: Бенфіка програла Марселю у серії пенальті, Ліверпуль не зміг здивувати.

Вже відбулися всі матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи з футболу, які принесли нам багато емоцій та неймовірні голи. Було відсіяно декілька команд, а декілька інших отримали можливість продовжити боротьбу за перемогу в турнірі. В результаті, Бенфіка Анатолія Трубіна була виключена після поразки від Марселя, який забив єдиний гол на 79-й хвилині. В овертаймі жодна з команд не змогла забити, і вирішальний момент настала в серії післяматчевих пенальті, де Марсель виявився сильнішим.

У іншому матчі, Баєр Леверкузен пройшов Вест Гем завдяки результату першого матчу, що закінчився нічиєю 1:1. Гол у складі Баєра забив Жеремі Фрімпонг на 89-й хвилині.

Ліверпуль намагався зробити камбек після поразки в першому матчі, але зумів забити лише один гол, який став автором Мохаммед Салах. Аталанта зуміла пройти до півфіналу за сумою двох матчів.

У напруженому матчі, Рома, граючи в меншості, здолала Мілан з рахунком 2:1, а переможний гол забив Пауло Дібала.

Таким чином, півфіналісти Ліги Європи вже визначені: Марсель, Аталанта, Баєр і Рома. Ці команди склалось в пари для півфіналу: Марсель – Аталанта та Баєр – Рома.

Матчі 1/2 фіналу заплановані на 2 та 9 травня, а визначення переможця турніру відбудеться 22 травня в Дубліні, Ірландія. Нагадаємо, що вже були визначені півфіналісти Ліги чемпіонів, і тепер можна очікувати ще більше захопливих матчів на європейському футбольному полі.
Усі матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи з футболу вже відбулися. Бенфіка Анатолія Трубіна була виключена з турніру після поразки від Марселя. У основний час матчу “олімпійці” забили єдиний гол на 79-й хвилині завдяки Фарісу Мумбаньї. Після цього гра перейшла в овертайм, але жодна з команд не змогла забити, тому українському голкіперу довелося виступити в серії післяматчевих пенальті. На жаль, на цей раз Андрію Луніну не вдалося повторити успіх Реала, і Марсель переміг.

Баєр Леверкузен, чемпіон Німеччини, пройшов Вест Гем. Матч закінчився нічиєю 1:1, але завдяки результату першого матчу “фармацевти” пройшли до півфіналу. Гол у складі Баєра забив Жеремі Фрімпонг на 89-й хвилині.

Ліверпуль намагався зробити камбек після поразки в першому матчі, але зумів забити лише один гол. Мохаммед Салах став автором єдиного голу у перемозі Ліверпуля 1:0. Проте Аталанта пройшла до півфіналу за сумою двох матчів.

Рома, граючи в меншості, здолала Мілан з рахунком 2:1. Переможний гол у складі римлян забив Пауло Дібала.

Таким чином, визначилися всі півфіналісти Ліги Європи: Марсель, Аталанта, Баєр і Рома.

Пари півфіналу ЛЄ:
– Марсель – Аталанта
– Баєр – Рома

Матчі 1/2 фіналу заплановані на 2 і 9 травня, а фінал відбудеться 22 травня в Дубліні, Ірландія.

Нагадаємо, що вже були визначені півфіналісти Ліги чемпіонів.

Джерело: champion.com.ua