Шахтар без проблем переміг Чорноморець: знову розгром

Головна сторінка » Шахтар без проблем переміг Чорноморець: знову розгром

Шахтар перемагає Чорноморця з рахунком 3:0 у матчі 27 туру УПЛ

У матчі 27 туру Української Прем’єр-ліги, «Шахтар» отримав впевнену перемогу над «Чорноморцем» з рахунком 3:0. Цей матч став повторним протистоянням команд, після того як вони зустрілися в півфіналі Кубка України, де також перемогу здобули гірники.

Завдяки своєму досвіду з попереднього матчу, «Шахтар» розумів, чого очікувати від опонентів і відразу заспокоїв команду «Чорноморця» атакою. Протягом перших хвилин гра була дуже гарячою біля воріт одеської команди, але міцна гра голкіпера та підстраховка захисників завадили гірникам забити м’яч.

Однак, «Шахтар» не зупинився і розпочав шалену атаку, яка привела до двох голів: спочатку на 19-й хвилині Судаков забив гол, а через чотири хвилини Ракіцький навісив і Сікан подвоїв відстань на табло рахунків.

У другому таймі емоції трохи затихли, але це не завадило «гірникам» забити третій гол швидко. Незграбний пас Бадібанги у власний штрафний майданчик вимусив Варакуту врятувати свою команду, але Сікана збито, що призвело до пенальті, яке Кевін вдало реалізував.

Попри те, що «Шахтар» міг забити ще багато голів, Варакута та невелика доля вдачі не дозволили цьому статися. Результатом матчу стало впевнене 3:0 на користь «гірників».

Висновок

Перемога над «Чорноморцем» в матчі 27 туру УПЛ є значним досягненням для «Шахтаря». Гірники показали високу гру та домінування в чемпіонаті. Цей результат додає команді додатковий кураж перед майбутнім матчем «Класичного» протистояння з «Динамо».

Цитата автора сайту: “«Шахтар» продовжує показувати високу гру і домінувати в УПЛ. Їх перемога над «Чорноморцем» є ще одним доказом сильної команди, яка має всі шанси на успіх у майбутніх матчах”.

Шахтар переміг Чорноморець з рахунком 3:0 у матчі 27 туру УПЛ

Матч між «Чорноморцем» та «Шахтарем», який повинен був відбутися в 12 турі, був перенесений і відбувся 1 травня. У цьому поєдинку «гірники» впевнено перемогли з рахунком 4:1. А вже 5 травня відбулася гра 27 туру, на тому ж стадіоні «Лівий берег».

Враховуючи, що команди недавно зустрічалися в півфіналі Кубка України, де «Шахтар» також переміг з рахунком 4:1, не дивно, що «гірники» знали, чого очікувати від опонентів і відразу пішли в атаку, щоб забити якомога швидше. Протягом перших хвилин гра була гарячою біля воріт «Чорноморця», але м’яч не потрапляв у сітку через впевнену гру голкіпера Варакути та підстраховку захисників.

Єдиний момент, яким відповів одеський клуб, був удар Максима Брагару після навісу з кута поля на лінію штрафного, але гравець не зумів влучити по м’ячеві.

А потім «гірники» вирішили відправити «моряків» у нокдаун. Спочатку на 19-й хвилині Судаков забив гол, а Варакута не зміг врятувати свою команду. Через чотири хвилини Ракіцький навісив і Сікан зробив рахунок 2:0.

Потім Зубков намагався виконати славнозвісний удар скорпіона, але його спроба не принесла результату. У другому таймі було менше емоцій, але третій гол був забитий досить швидко. Бадібанга невдало віддавав назад, і Варакута змушений був збити Сікана, після чого Кевін реалізував пенальті.

«Шахтар» міг забити ще багато голів, але Варакута та фарт не дозволили цьому статися. Результат матчу – 3:0 на користь «гірників».

Висновок

У матчі 27 туру УПЛ «Шахтар» впевнено переміг «Чорноморець» з рахунком 3:0. Попередньо команди зустрічалися в півфіналі Кубка України, де також перемогу здобув «Шахтар». Гравці «гірників» вже знали, чого очікувати від опонентів і виявилися сильнішими. Цей результат дає їм додатковий кураж перед майбутнім матчем з «Динамо» у «Класичному».

Джерело: sport.ua