Головна сторінка » Шахтар здобуває тяжку перемогу над Зорею з рахунком 1:3. Дивіться відео голів та огляд матчу.

У матчі 10-го туру Української Прем’єр-ліги Луганська “Зоря” зазнала поразки від донецького “Шахтаря” з рахунком 3:1. Гра відбулася на стадіоні “Лівий берег” у Києві і запам’яталася своєю насиченістю та емоційністю.

У першому таймі “Шахтар” зумів вийти вперед завдяки голу Сікана на 30-й хвилині. Однак, “Зоря” не здавалася і зрівняла рахунок на 73-й хвилині завдяки голу Кирюханцева. Проте, донецька команда змогла відновити своє перевагу, забивши два голи у заключних хвилинах матчу. Бондаренко забив на 86-й хвилині, а Невертон закріпив перемогу “Шахтаря” забитим голом на 90+1-й хвилині.

Усі найцікавіші моменти матчу можна переглянути в режимі Live на Telegram Sport.ua. Відео голів та огляд матчу також доступні для перегляду. Запрошуємо ознайомитися з ними.

Завершується стаття цитатою автора сайту: “Донецький “Шахтар” здобув важливу перемогу над луганською “Зорею” з рахунком 3:1, продовжуючи свою успішну гру в Українській Прем’єр-лізі”.

Висновок автора сайту: “Цей матч був насиченим та емоційним, де “Шахтар” продемонстрував свою силу та визначився як одна з найсильніших команд Української Прем’єр-ліги”.

Луганська “Зоря” зазнала поразки в перенесеному матчі 10-го туру Української Прем’єр-ліги від донецького “Шахтаря” з рахунком 3:1. Гра відбулася на стадіоні “Лівий берег” у Києві.

Усі найцікавіші моменти матчу можна переглянути в режимі Live на Telegram Sport.ua.

Відео голів та огляд матчу також доступні для перегляду. Запрошуємо ознайомитися з ними.

Джерело: sport.ua