Головна сторінка » Аргентина зберегла бездоганну гольову статистику протягом восьми матчів після перемоги на ЧС-2022.

Аргентина зберігає свої ворота на замку: огляд матчів 2023 року

Збірна Аргентини продовжує вражати своїми досягненнями після перемоги на чемпіонаті світу в Катарі в 2022 році. У 2023-му році команда Ліонеля Скалоні зіграла вісім матчів і в кожному з них зберегла свої ворота на замку, повідомляє Squawka.

• Більше новин зі світу футболу читайте в режимі Live у Telegram UA-Football

Огляд матчів

У березні Аргентина провела два товариські матчі вдома. Спочатку команда перемогла Панаму з рахунком 2:0, а потім Кюрасао з розгромним рахунком 7:0. У червні вони зустрілися з Австралією на нейтральному полі і знову здобули перемогу з рахунком 2:0. Потім в гостях Аргентина зустрілася з Індонезією і знову виграла 2:0. Наступні чотири матчі були частиною відбіркового турніру чемпіонату світу – 2026 у Південній Америці. У вересні Аргентина перемогла Еквадор з рахунком 1:0 вдома і Болівію з рахунком 3:0 в гостях. У жовтні команда Скалоні знову перемогла, на цей раз Парагваю з рахунком 1:0 вдома і Перу з рахунком 2:0 на чужому полі.

У всіх цих матчах ворота Аргентини захищав Еміліано Мартінес, за винятком гри з Кюрасао, де його замінили на 80-й хвилині Франко Армані.

Останній гол проти Аргентини

Останнім гравцем, який забив у ворота Аргентини, був нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе на 118-й хвилині фіналу чемпіонату світу.

Висновок

Збірна Аргентини продовжує демонструвати вражаючу міць у захисті своїх воріт. За останні вісім матчів у 2023 році команда Ліонеля Скалоні не пропустила жодного гола. Це свідчить про високий рівень гри і дисциплінованість гравців. Аргентина показує, що вона є одним з найсильніших футбольних колективів світу.

“Збірна Аргентини продовжує дивувати своїми досягненнями в обороні. Вони демонструють вражаючий захист і показують, що є справжньою силою на футбольному полі.”